Lizart121

iPad 2 nebo iPad 3?

Dobrý den, přemýšlím zda si mám pořídit iPad 2 nebo iPad 3 (vím, že Apple už označení „iPad 3“ nepoužívá). Chtěla jsem 32GB iPad, 2 (mám na mysli 32GB, ne 16GB za skoro 9.000,– )je sice dražší, ale prý se nabíjí o polovinu dříve. Jenže iPad 3 má lepší displej (a pár dalších věcí). O nejnovější iPad (iPad 4) nemám zájem. Mimochodem,zde je recenze na iPad 4, pokud by jste mi nikdo nevěřil: http://mobile­net.cz/clanky/re­cenze-apple-ipad-4-pro-zaryte-fanousky-10599
Který si mám tedy vybrat?
Předem děkuji za odpověď =)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
www

iPad 3

Záleží jen na tobě, co preferuješ. Vybrat si musíš tedy sama.
Doplňuji:
Jo a taky kolik na to máš. Osobně bych do iPad nešel. Ale to je jen můj názor!

Další odpovědi
Damiana

iPad 2

Mám iPad2 a nedám na něj dopustit. Od té doby, co ho mám, je pro mě ntb passé. Chtěla jsem jít do „trojky“ kvůli Retině atd., ale je to zbytečné. Nic moc nového neumí. Hlavně má problémy s přehříváním se na jedné straně. Osobně stojím na dvojkou.:-)

MonkeyKing

iPad 3

Já si myslim, že nejnovější je iPad 3 a iPad 4 ( zatím ) neexistuje! A pokud máte peníze, tak asi ten novější je lepší!

Gabrielek

iPad 3

marek.29

iPad 3

Já jsem jednoznačně taky pro iPad 3. Pokud jsou na to finance, iPad 2 by byl krokem zpátky :) Sám jsem majitelem iPhonu a páru iPodů, takže vím, čeho bys eventuelně litovala.. Jendak podpora více aplikací z AppStore a druhak TOP zařízení představené přesně před rokem (tedy počátkem roku 2012). Pro mě jasná volba – „novější železo aby se co nejvíc lesklo“