Jak dát do ipadu video z pc???

chtěl bych dát do svého ipadu 2 film z počítače ale nevím jak
Doplňuji:
Ale nechci si ho stahovat z iTunes

Nejlepší odpověď
tommyangello

Nejde to přes iTunes? :)

Další odpovědi
Shuffle

Ahoj myslíš film, video z youtube nebo ,,to" normální video?
Pokud video normalní,stačí, aby jsi video nahrál do itunes. Poté klasicky musíš synchronizovat ipad s počítačem. Vlevo úplně nahoře klikneš a tam přidáš soubor do itunes. Pokud budeš chtít je i česká verze itunes, tam se jistě lépe vyznáš. Pokud mysliš film, musíš si stáhnout program (slunecnice.cz) na konvertování videa do iphone/ipad formátu

Barbucha 66

Přes app store v Ipadu … Ta ikonka s Kružítkem nebo co to je … a stáhne se to tam samo… Pokud to máš ztáhlé v počítači tak připoj iPad a stačí jen přetáhnout … To je tak že si klikneš na zařízení … pak filmy a tam by někde mělo být nahrát film…