survivor♥

Jaký byste mi doporučili tablet?

Ahoj, potřeboval bych poradit. Chci si koupit nějaký tablet do 2500-,, spíš méně a já jsem v tom vůbec nevyznám, takže nevím. Chtěl bych nějaký, aby se na něm dali dobře sledovat filmy a hrát hry. Jenže já nevím, jak by se tam ty filmy nebo hry dali. Normálně přes kabel z počítače, kde bych si tu hru/film stáhnul nebo to má v sobě nějakou kartu? A co by takový tablet vlastně všechno uměl (internet nepotřebuju)? Jaký byste mi doporučili, hlavně aby byl v češtině? Děkuji Dan
Doplňuji:
Dobře, takže teď jste mi doporičili tablety, ale teď potřebuji vědět, jestli do tabletů můžu dávat formát filmů avi. Jestli ne, jak to mohu změnit? A jak se tam dávají hry? 🙂

Nejlepší odpověď
Bedy

Ne, do 2500 Kč nic solidního nekoupíte. to jsou opravdu takové hračky, které sotva vydrží do záruční doby a nebo mají tak mizerný výkon, že to na nějaké lepší přehrávání filmů není a her už vůbec (pokud nechcete hrát jednoduché hříčky).

Pokud chcete solidní tablet, který Vám aspoň chvíli vydrží, tak si přijdete aspoň další 200´0.
Jinak to fakt nemá cenu ☹
Doplňuji:
Hele fakt za tyhle peníze neseženete tablet, který Vám aspoň chvíli vydrží. V těhlech cenových relacích je to opravdu mizérie, je to pomalé, sekavé, žádný pořádný servis, baterka vydrží sotva 3–4 hodiny, opravdu si to rozmyslete.

AVI není formát, AVI je kontejner. Jedno video s příponou AVI může být ve formátu Divx, druhé může být zas třeba v MPEG-4, třetí třeba ve formátu Xvid. Bude nutné se podívat, jeslti přehraje i toto. Zpravidla by neměl být problém, ale co kdyby.

Opravdu si to rozmyslete – z praxe vím, že tohle jsou opravdu hračky nebo drahá zrcátka.

Další odpovědi
Fantom Nasty

Já bych určitě doporučil tablet Google nexus 7,sice nemá foták ale kdo potřebuje foták u tabletu?! Jinak je výborná jeho cena!,Stejně Kdyby někomu nestačily jeho specifikace,může si připlatit za lepší verzi s 3g a vyšší pamětí,navíc má nexus vždy nejrychlejšího update na nejnovější verzi Androidu.
Doplňuji:
Hele tak formát avi by tam mněly jít,jestli né tak to bude v MP4,když to budeš chtít přeformátovat,tak si stáhni na ten tablet software z Google Play(Google play je na androidu).Hry tam stáhneš taktéž z Google Play-zdarma i placené(Dobrá hra zdarma je Fort Conguer.)

Škoda

K čemu má tablet sloužit? K nabíjení baterie? Aplikace se nahrávají přes wifi takže není internet nepotřebuju. Jinak média lze přenášet přes kartu když není kabel. Jaký má být displej? Co musí vydržet? To škrábání? Nebude svítivost snížena levným rezistorovým dotykem kdy v létě nebude nic vidět? Tablet bude v ceně od 1000 korun, záleží ale hlavně a především na firmě OS která si ho nechá vyrobit. Značka OS=logo na přístroji. Na zkoušku stojí za to koupit jak píše Fantom Nasty, hleďte na to co ta baterka vydrží. Přece nechcete mít v ruce rozžhavené topení které aby běželo, muselo by být pořád zapojené do zásuvky. To je fakt hrozný.

richard68

Co třeba tehle: http://interlin­k.tsbohemia.cz/myp­hone-tabmy700440bk_d­150629.html ? Dobrý poměr výkon/cena bych řek ;)

muhamed

U každé nabídky tabletu máš napsaný co to přehrává za formáty videí zvuků atd…