Lumpy

Jaký je nejlepší antivir?

Myslíte si že má cenu dávat peníze např. do toho eset smart securitiy atd.??

Nejlepší odpověď
SajmonModer

AVG, sice se platí, ale jsem s ním spokojen.

Další odpovědi
SinceX

No tak, zrovna ESET SMART SECURITY mám já a pro mě je největší plusem to, že filtruje síťovou komunikaci, teda FIREWALL. Nevím co je nejlepší o tom byste měl zajít spíše někam do diskuzí a kouknout se na statusy. Co jsem hodně četl nejlepším Antivirusem je COMODO ANTIVIRUS, ten má snad všechno na co si vzpomenete..:)

suaeda

Antivirů je celá řada jak free – ty co se neplatí a pak placených. Dávám přednost placeným a pokud možno v kompletním balíčku s další ochranou (firewall, spyware ad.). Výborný je komplet Norton Internet Security, dále jsem zkoušel AVG, McAfee a v současnosti zkouším jak už zmiňoval kolega – ESET Smart Security. Každý si najde to co mu vyhovuje. Zde je malá ukázka antiviru
http://www.an­tivirovecentrum­.cz/aktuality/srov­nani-antiviru.aspx
Testy berte pouze informativně, každá firma si na webu někde propaguje to své.
Platí zásada – nesmí být 2 antiviry na počítači. Většinou jeden likviduje ten druhý a naopak. Může dojít až ke zkolabování Windows!!!

anonym

To vám samozřejmě neřekne nikdo z uživatelů, který nikdy nedělal komplexní objektivní test všech antivirů a hodnotí kvalitu podle „bůhvíčeho“. Řeknou vam to tady:

http://www.av-comparatives.or­g/en/comparati­vesreviews/sum­mary-reports otevrte si posledni PDF report z testovani.

Uživatelé, kteří vám řeknou že jsou s nějakým antivirem spokojeni jsou obvykle spokojeni s tím o něm ani neví jak tiše a „spolehlivě“ funguje, nebo jsou spokojeni naopak s tím že opravdu „umí rozpoznat každou hrozbu“ a každou chvíli otravuje falešnými poplachy, podle toho se opravdu nelze řídit při výběru.

Takže rozum do hrsti a objektivní test do té druhé …

WildKofola

Já Eset smart security mám a jsem naprosto spokojená, určitě doporučuju ;)

Mikeyacek

Antivirových programů jsem vyzkoušel hromadu, nejlíp se mi osvědčuje COMODO Internet Security (je to celý balík firewall+antivir).