Avatar uživatele
Lumpy

Jaký je nejlepší antivir?

Myslíte si že má cenu dávat peníze např. do toho eset smart securitiy atd.??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? SajmonModer, suaeda před 4777 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SajmonModer

AVG, sice se platí, ale jsem s ním spokojen.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SinceX

No tak, zrovna ESET SMART SECURITY mám já a pro mě je největší plusem to, že filtruje síťovou komunikaci, teda FIREWALL. Nevím co je nejlepší o tom byste měl zajít spíše někam do diskuzí a kouknout se na statusy. Co jsem hodně četl nejlepším Antivirusem je COMODO ANTIVIRUS, ten má snad všechno na co si vzpomenete..:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Antivirů je celá řada jak free – ty co se neplatí a pak placených. Dávám přednost placeným a pokud možno v kompletním balíčku s další ochranou (firewall, spyware ad.). Výborný je komplet Norton Internet Security, dále jsem zkoušel AVG, McAfee a v současnosti zkouším jak už zmiňoval kolega – ESET Smart Security. Každý si najde to co mu vyhovuje. Zde je malá ukázka antiviru
http://www.an­tivirovecentrum­.cz/aktuality/srov­nani-antiviru.aspx
Testy berte pouze informativně, každá firma si na webu někde propaguje to své.
Platí zásada – nesmí být 2 antiviry na počítači. Většinou jeden likviduje ten druhý a naopak. Může dojít až ke zkolabování Windows!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To vám samozřejmě neřekne nikdo z uživatelů, který nikdy nedělal komplexní objektivní test všech antivirů a hodnotí kvalitu podle „bůhvíčeho“. Řeknou vam to tady:

http://www.av-comparatives.or­g/en/comparati­vesreviews/sum­mary-reports otevrte si posledni PDF report z testovani.

Uživatelé, kteří vám řeknou že jsou s nějakým antivirem spokojeni jsou obvykle spokojeni s tím o něm ani neví jak tiše a „spolehlivě“ funguje, nebo jsou spokojeni naopak s tím že opravdu „umí rozpoznat každou hrozbu“ a každou chvíli otravuje falešnými poplachy, podle toho se opravdu nelze řídit při výběru.

Takže rozum do hrsti a objektivní test do té druhé …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WildKofola

Já Eset smart security mám a jsem naprosto spokojená, určitě doporučuju ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mikeyacek

Antivirových programů jsem vyzkoušel hromadu, nejlíp se mi osvědčuje COMODO Internet Security (je to celý balík firewall+antivir).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek