Pokročilý

jaky je nejlepší antivir?

jaky je nejlepší antivir?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

kdyby byl jeden nejlepší, ostatní by přišly na buben... já mám Avast, předtím jsem měl AVG, obojí dobré

Další odpovědi:

Pokročilý

ja mam Nod32 doporucuju

Bronzový

Nejlepší je NOD 32 od firmy ESET, nebo AVAST a AVG mají své chyby..ale malé..ale ze všeho nejlepší je Kapersky antivirus, jediná nevýhoda je, že při scannování počítače, zabírá až jedno jádro ;)

ESET Smart Security Nod32
ESET Smart Security je prvním zástupcem nového přístupu ke skutečně integrované počítačové bezpečnosti pro všechny uživatele. Využívá rychlost a přesnost ESET NOD32 Antivirus, který je zaručen nejnovější verze ESET (R) skenovací motor v kombinaci s vyrobené na míru-Personal Firewall a Antispam moduly. Výsledkem je inteligentní systém, který je neustále v pohotovosti a za útoky škodlivého softwaru ohrožení vašeho počítače.

Pokročilý

Nejlepší je mít antiviry dva, (jeden český a jeden cizí), jeden nastaven jako rezidentní štít a druhý používat pro skenování disků.
Věřil bych NODu 32, Kasperskymu, sám používám Avast home a nemužu si stěžovat (neobtěžuje, je jednoduchej a celkem učinej). Nenainstaloval bych si Norton ani AVG.

Pokročilý

Zkuste si stáhnout antivir od Microsoftu, který je nový a je zcela zdarma, zahrnuje všechny funkce ostatních virů. Na této stránce si ho můžete stáhnout: http://www.microsoft.com/…

Bronzový

NOD32 je nejlepsi, nebrzdi temer pocitac a najde toho nejvice.

Na druhe misto bych asi dal Kasperskeho.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.