Spiritus

jaky je nejlepší antivir?

Nejlepší odpověď
quentos

kdyby byl jeden nejlepší, ostatní by přišly na buben… já mám Avast, předtím jsem měl AVG, obojí dobré

Další odpovědi
HerbiG

ja mam Nod32 doporucuju

SinceX

Nejlepší je NOD 32 od firmy ESET, nebo AVAST a AVG mají své chyby..ale malé..ale ze všeho nejlepší je Kapersky antivirus, jediná nevýhoda je, že při scannování počítače, zabírá až jedno jádro ;)

anonym

ESET Smart Security Nod32
ESET Smart Security je prvním zástupcem nového přístupu ke skutečně integrované počítačové bezpečnosti pro všechny uživatele. Využívá rychlost a přesnost ESET NOD32 Antivirus, který je zaručen nejnovější verze ESET ® skenovací motor v kombinaci s vyrobené na míru-Personal Firewall a Antispam moduly. Výsledkem je inteligentní systém, který je neustále v pohotovosti a za útoky škodlivého softwaru ohrožení vašeho počítače.

Chico

Nejlepší je mít antiviry dva, (jeden český a jeden cizí), jeden nastaven jako rezidentní štít a druhý používat pro skenování disků.
Věřil bych NODu 32, Kasperskymu, sám používám Avast home a nemužu si stěžovat (neobtěžuje, je jednoduchej a celkem učinej). Nenainstaloval bych si Norton ani AVG.

Gorouš

Zkuste si stáhnout antivir od Microsoftu, který je nový a je zcela zdarma, zahrnuje všechny funkce ostatních virů. Na této stránce si ho můžete stáhnout: http://www.mi­crosoft.com/se­curity_essenti­als/default.as­px?mkt=cs-cz

Retko

NOD32 je nejlepsi, nebrzdi temer pocitac a najde toho nejvice.

Na druhe misto bych asi dal Kasperskeho.