gecco

Obáváte se zneužití svých dat na vlastním počítači?

Obáváte se zneužití (´vytěžení´ nějakou tajnou službou, policií, hackery…) – v kontextu tohoto – http://techne­t.idnes.cz/vi­rus-pevny-disk-0e0-/software.aspx?c=A150218­_094347_softwa­re_vse#utm_sou­rce=sph.idnes&ut­m_medium=richtex­t&utm_content=cla­nek-box , případně jiného přístupu zmíněných organizací či jedinců?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

jiné...

Mám dvě PC, jedno pracovní to na net nemám připojeno:-)))

Další odpovědi
dědapetr

ano, nemám na počítači žádná osobní data

Data mám jen běžné které jdou přečíst i z odpadků co vyhazuji,jako poštovní adresa,atd.

beer

jiné...

Nejsem pro takové služby zajímavá osoba, ale s podobnou možností zneužití je potřeba počítat vždy. Proto zálohuji, nemám v PC nic důležitého atd.
Ani banku neřeším přes počítač a z toho důvodu se neobávám.

kapka

ne, nevím jak

V clanku rozumim akorat, co je Samsung. Je to to slovo, co máme napsané na lednicce. :)

Agneta

ne, neřeším, ať si počtou

ivzez

jiné...

Doplňuji:
Neobávám, přestože nepoužívám ani antivir.
Mám tak starý počítač, že by se jej dnešní viry „lekly“.
A navíc nejsem „velmi důležitý cíl“ …

www

jiné...

Stále jedu pouze z hloupého mobilu, takže mně uškodit nemohou, kdyby si prst v … zlomili 😁

Lamalam

ne, neřeším, ať si počtou

Doplňuji:
Nic háklivého na disku nemám.

Drap

ne, neřeším, ať si počtou

Pokud by tyto síly měly zájem probírat se mým počítačem, tak by si jistě cestu našly. Proč tedy o tom vůbec přemýšlet. Mimo to žádná citlivá data v PC nemám.

anonym

ne, neřeším, ať si počtou

Doplňuji:
Tak toho se nebojím,mám PC plně zabezpečen.Data soukromé si zálohuju,tak že mě skoro nic nehrozí.

Emefej

ne, neřeším, ať si počtou

Nemám na on-line počítači žádná zneužitelná data. Druhý počítačm, na kterém pracuji, nemám zapojen do sítě.

marci1

jiné...

Banku přes počítač neřeším ( myslím, že peníze jsou asi to nejdůležitější ), a nejsem tak sebestředná a „naivní“ , že bych vkládala na sociální sítě nějaké podivné polonahé či nahé fotografie, které se dají opravdu zneužít. Sociální sítě nepoužívám vůbec. Ale třeba se chce někdo zviditelnit, za každou cenu. 🙂

Josef 2000

ne, neřeším, ať si počtou

gecco

Kapka → sááákra – že by mi NSA zneužila obsah lednice???
😉
Ne – nebojím se, mám Bosch…