Gabe

je potreba do TV Smart antivir?

Odpovědi
zelí

Podle mě ne. Pochybuju, že hodláte do TV stahovat aplikace od jinud než z Obchodu nainstalovaného výrobcem nebo na ní otevírat podezřelé emaily. Navíc různí výrobci používají různé OS. Někdo používá Android, Samsung používá Tizen, LG má také svůj os pro chytré TV, pokud se nepletu.

Zdroj: https://youtu­.be/_4mERdJVcXA

Kepler

Teoreticky, když je napojení na interfernet, tak nebezpečí virového útoku existuje. Nevím ale, jestli se dá antivir do TV nainstalovat.

anonym

tak to zkus. není nad lepší odpověď. třeba i proskenovat online antivirákem