Jaký si myslíte, že je nejlepší antivirus?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

není lepší orientovat se podle výsledků profesionálního testu než podle nezasvěcených názoru uživatelů ? Antivir není počítačová hra, k poměření kvalit je potřeba skutečně sofistikovaná metodika.

kvality antiviru se neměří podle toho jak je vyvedeno logo nebo jak graficky působí uživatelské rozhranní...

... zde jsou výsledky zmíněného testu: http://www.av-comparatives.org /…

špičkových výsledků v posledních testech dosáhl F-Secure, AVIRA, o něco hůře přesto v těsném závěsu si vedly Symantec, nod32, AVAST,GDATA, ...

V testech se zohlednuji vsechny atributy, narocnost algoritmu (zatez na vas pocitac), ucinnost pri rozpoznavani viru, mnozstvi falesnych poplachu atd ...

Další odpovědi:

Já jsem měl Nod 32 nějakou tu dobu. Ale nebyl jsem moc spokojen i přes to že jsem měl originálku. Ty kontroly se dělaly strašně pomalu a CPU mi zaneprázdnily na 80% tudíž jsem nemohl dělat nic jiného a čekat hodinu než se ta kontrola udělá mě nebavilo.
Právě mám Avast antivirus a PC mám bez virů :)

Pokročilý

Já jsem spokojený s Eset NOD 32. Předpokládám však, že dojdou další. To víš, sto lidí, sto chutí.

Zlatý

Já mám Microsoft Security Esentials a jsem s timto antivirem spokojená. Každý je spokojený s jiným antivirem zkus vyzkoušet nějaký a uvidíš

Pokročilý

Nejznámější antivirus je NOD32 ale ty se ptáš na nejlepší antivirus pokud by šlo o free tedy zadarmo tak určitě nejlepší je AVIRA od němců nemá skoro žadné vady a do počítače ti jen tak nějaký vir nepustí a nejlepší za peníze je asi Kaspersky antivirus nebo NOD32 ale každý má svůj názor ale tyto antiviry jsou jedny z nejlepších

Já používám léta Microsoft Security Esentials a jsem spokojena. Používala jsem F-secure,ale vyhrál ,,modrý hrad,, !!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.