Lukano84

Jaký si myslíte, že je nejlepší antivirus?

Nejlepší odpověď
anonym

není lepší orientovat se podle výsledků profesionálního testu než podle nezasvěcených názoru uživatelů ? Antivir není počítačová hra, k poměření kvalit je potřeba skutečně sofistikovaná metodika.

kvality antiviru se neměří podle toho jak je vyvedeno logo nebo jak graficky působí uživatelské rozhranní…

… zde jsou výsledky zmíněného testu: http://www.av-comparatives.or­g/en/comparati­vesreviews/sum­mary-reports

špičkových výsledků v posledních testech dosáhl F-Secure, AVIRA, o něco hůře přesto v těsném závěsu si vedly Symantec, nod32, AVAST,GDATA, …

V testech se zohlednuji vsechny atributy, narocnost algoritmu (zatez na vas pocitac), ucinnost pri rozpoznavani viru, mnozstvi falesnych poplachu atd …

Další odpovědi
Garlon

Já jsem měl Nod 32 nějakou tu dobu. Ale nebyl jsem moc spokojen i přes to že jsem měl originálku. Ty kontroly se dělaly strašně pomalu a CPU mi zaneprázdnily na 80% tudíž jsem nemohl dělat nic jiného a čekat hodinu než se ta kontrola udělá mě nebavilo.
Právě mám Avast antivirus a PC mám bez virů :)

vrtula

Já jsem spokojený s Eset NOD 32. Předpokládám však, že dojdou další. To víš, sto lidí, sto chutí.

panenka

Já mám Microsoft Security Esentials a jsem s timto antivirem spokojená. Každý je spokojený s jiným antivirem zkus vyzkoušet nějaký a uvidíš

tyrox

Nejznámější antivirus je NOD32 ale ty se ptáš na nejlepší antivirus pokud by šlo o free tedy zadarmo tak určitě nejlepší je AVIRA od němců nemá skoro žadné vady a do počítače ti jen tak nějaký vir nepustí a nejlepší za peníze je asi Kaspersky antivirus nebo NOD32 ale každý má svůj názor ale tyto antiviry jsou jedny z nejlepších

jokyk

Já používám léta Microsoft Security Esentials a jsem spokojena. Používala jsem F-secure,ale vyhrál ,,modrý hrad,, !!!