Můžu otestovat antivir antivirem?

Nejlepší odpověď
cochee

To asi ne, jednak se ti ty antiviry „pobijí,“ za další – antivirus by při testování antivirem spíše vyvolal falešně pozitivní výsledek, protože používá některé techniky, které používají i viry, přičemž sám o sobě to není škodlivý program, a naposledy – pokud myslíš, že antivirus obsahuje „vzorky“ virů a druhý antivirus by je měl jakože pochytat, tak to ne, takhle to nefunguje.

anonym

Můžeš si nainstalovat Linux zde antivirus nepotřebuješ http://www.linux-mint-czech.cz/ke-stazeni/

Kepler

To už nějakou dobu není tak docela pravda, nebezpečí je sice menší než u win, ale antiviry pro linux se nabízejí.

anonym

Každý linux je trochu jiný a navíc uživatelů je zde málo, takže vytvářet draho virus na Linux nebo UNIX je ekonomicky o ničem když je zde Windows který je mizerně zabezpečený.