skorcovaz

Zpevní svalstvo i „pouhé“ cvičení beze změny stravovacích návyků?

Konkrétně 50 sed – lehů denně na zpevnění břicha (do léta do plavek :)). Mám 53 kg a občas si dám smažený sýr s hranolkama, ale smažený jídla všeobecně žeru cca 2 – 3× týdně.
Doplňuji:
Nepotřebuji zhubnout, jen chci mít ten takový ten „želví krunýř“, nebo „pekáč buchet“ na břichu. Postačí těch 50 sed / lehů denně? A za jak dlouho uvidím výsledky?

Nejlepší odpověď
casey

Samozrejme , ze svalstvo zpevni. Ale nezhubnes.

Další odpovědi
mojitek

Takto svalstvo určitě zpevníte,jen to nebude vidět jestliže aspoň trošku neshodíte.

eLx

Z padesáti sedů lehů nebudeš mít žádnej extra krunýř.. a i když se zpevníš, bude to schovaný pod tukama, pokud nejseš ten typ vyzáblýho člověka..

jendahun

Už ti tady slušně odpověděli a mají pravdu.Jenom k zpevnění bez stravovacích návyků: lidi v minulosti kteří dělali na poli,nebo se sekyrou v lese si zpevňovali svalstvo prací,až na výjimky některých sedláků,nebyli obézní.Jedli brambory a chleba se sádlem.O nějaké dietě se jim ani nesnilo.Taky Evenkové a eskymáci asi nějakou dietu nedodržují,živí se masem a zeleninky asi moc nemají.Přesto mají šlachovité a svalnaté postavy.

Drap

Určitě, výsledky budou znatelné už po několika měsících

Ella

na zpevnění břícha to pomůže, ale nezačínala bych hned padesátí, pokud pravidelně necvičíš – druhý den by tě nehorázně bolely svaly na břiše, začít třeba deseti, druhý den dvaceti a tak a až budeš už "zacvičený, tak třeba denně dáš před televizí i přes sto :)
za pár měsíců budeš určitě vidět výsledky :)

Ivana85

I jen cvičením zpevníš svaly, ale vypracovaného břicha jen jedním cvikem nedosáhneš. Chce to kombinovat různé cviky břišní svalstvo.