facebook-pro

Zpěv, program atd. prosím pomoc

Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli víte program na nahrávání zpevu protože třeba audio city nebo nějak tak se to menuje tak to nahraju ale je to strašně potichu mikrofon mám kvalitní ale s tady tím programem na nahávání mi moc nejde :( . Děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

AudaCity je na nahrávání přímo dokonalá, jen musíte umět jej nastavit.

Další odpovědi
sEmprE

Tak pokud nemáte tak dobré schopnosti, tak Audacity je přímo skvělý program, ale jak psal l564 – musíte ho umět nastavit (zvýšit hlasitost mikrofonu je snad hračka). A pokud byste chtěl/a kvalitnější zvuk a více možnosti nastavení včetně autotune apod., doporučuji program Cubase 5.