facebook-pro

Zpěv atd.. POMOZTE PROSÍM

Dobrý den, chtěl sem se zeptat jestli znáte program na úpravu hlasu myslím tím že já teda zpívám hrozně falešně a rád by sem to nějak změnil v programu aby sem vychytával takový ty vejšky atd. no a rád vymýšlím parodie a nějake ty texty s hudbou ale nikdo z mích kámošu to nechtějí nazpívávat třeba že se stidí nebo nechtějí. Prosím pomozte

Odpovědi
CJNERO

Morph Vox nebo tak nějak se to jmenuje, je to pro ůpravu hlasu, ale řekl bych že to bude stejně vypadat falešně, tím nic nezmněníš…