zjentek

Znepříjemní nám v důsledku průmyslové výroby život veškerý produkt, vyráběný primárně za účelem zpříjemnit nám život?

Je to tak?

Odpovědi
Ametyst

Průmyslová výroba už skomírá. Dávno se přestěhovala do Asie za levnou pracovní silou. To by museli přijít Číňani, aby se v Evropě opět vyrábělo a těžilo. Myslím že není v plánu, abychom byli šťastní, a máme se vzdát věci, které nám zpríjemňovaly život. Teď bude všechno jinak, a máme se už jen uskromnit, což bohužel znamená i zahodit technický pokrok do záchodu, a spláchnout. Přesednout z auta na koloběžku, prát prádlo v řece, pokud možno nevychazet ven ( plán 15– minutových měst), a nejĺpe nedýchat: motory soukromých tryskáčů přece potřebují kyslík ke spalování!
Čistý vzduch nade vše – a výsledkem bude to, že nás sluníčko spálí na škvarek. Dokud se bude prosazovat extrémismus, a vytipovaný viník, který za nic nemůže, zblblé lidstvo skončí v chudobě a hladu.