Avatar uživatele
anonym

Znáte ve svém okolí někoho komu se podařilo najít si partnera pomocí internetu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kapka, hanny 2, anonym, anonym, redy, Damiana před 4387 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano. Je to uz skoro 10 let. Maji uz rodinu, vzali se. A to se seznamili tak, ze se strasne hadali na diskuzi a znama si pry vzdycky rikala : Jezisimaria, to je debil. ! 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Ano,moje 2 kamarádky.Ale hledaly dlouho,než našly toho pravého!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Ano, kamarádka se seznámila po rozvodu na seznamce, s jedním pánem se sešla jen jednou, nevyhovovali si. Pak se sešla s dalším /po nějakém tom dopisování si/ a to vyšlo, asi po roce se vzali, jsou štastní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ano,můj bývalý kolega z práce se tato seznámil a už mají pět let spokojené manželství a malou holčičku.Daří se jim a mají se rádi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Našla jsem kamarádku ze školy.

Doplňuji:
Ptáte se na partnera a já husa blbá píšu,kamarádku­.:))))))

Upravil/a: redy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Soused na veterány.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je vidět, že po měsíci ještě nemáš přehled, protože názorný příklad je přímo tady mezi námi – smyslná Deli (co dělá pečené čaje a svíčky – kousek od Plzně).
( Já vím i o dalších zdejších, leč tam nechám raději na nich, zda se přihlásí).
Jinak pro doplnění dalších 10 odkazů ve zdroji a 2 příznačné (z toho 1 anketa) hned na dalším řádku:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/seznameni-pres-internet-2
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-myslite-o-seznamovani-pres-internet-seznamky-atp

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=sezn%C3%A1men%C­3%AD%20na%20ne­tu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

No jéje! Dobré, ale i tragické. Jeden příklad. Ta žena byla rozvedená, dost na dně. Zkrátka ve stavu, kdy měla relaxovat, chodit na terapii, být opatrná v navazování nových známostí a učenlivá v tom, co je pro ni vlastně důležité. Jenže… Její bývalý muž se hned po rozvodu oženil s o deset let mladší dívkou a ona, aby nezůstala „na ocet“ si přes net také okamžitě našla muže – příjemného, pohledného a svobodného. Nic moc o něm nevěděla, jen byla přesvědčena, že jí ho kdekdo závidí a nepřeje.Vzali se. Chlapíkovi ale zřejmě jaksi nedocvaklo, že je již ženat a na internet nezanevřel a hledal dále – snad, aby si polepšil. K tomu se přidalo gamblerství, alkohol, domácí násilí … Žena skončila v péči psychiatrů, protože na psychologa už bylo pozdě. Dokonce u ní propukla epilepsie. Bohužel, nejsou jen samé pozitivní romance à la Meg Ryan a Tom Hanks…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neznám.......­........

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ja jsem velky odpurce seznamek.ano,ja,kte­ra jen tak z legrace byla na jedne prihlasena.nasla jsem si tam muze,ktery je z jineho mesta,75km ode mne.pul roku za mnou jezdil,spaval i v aute,jen aby se mnou mohl byt dva dny,ted jezdi pro me,mesic ziji ve svem meste,mesic u nej-tedy u mne,protoze mi na dukaz lasky daroval svuj dum.ja jsem jeste vdana,bezdetna a po19letech jsem poznala cloveka,ktery neni dle okoli ani trosicku pekny,ale ma tak uzasne srdicko,trpeli­vost,pokoru,ze jej nelze nemilovat a ja po tolika letech chci konecne zmenit svuj zivot kvuli nekomu,kdo si me vazi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Ja:)..seznamili sme se na diskuzi.sme spolu rok a pul a je to ten nejlepsi clovek co sem kdy poznala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
avel3

Znám 3 páry. Dva jsou sezdaný a třetí je ve fázi psí knížka. =)))
Ale i oni se diví, že se našli, protože s tím vůbec nepočítali. Prostě to tak vyšlo…
Znám však mnohem víc těch, co to nevyšlo…
A jednu „zatvrzelou zkoušečku“… =))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek