Znáte ve svém okolí někoho komu se podařilo najít si partnera pomocí internetu?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano. Je to uz skoro 10 let. Maji uz rodinu, vzali se. A to se seznamili tak, ze se strasne hadali na diskuzi a znama si pry vzdycky rikala : Jezisimaria, to je debil. ! 🙂

  • iv-

Další odpovědi
hanny 2

Ano,moje 2 kamarádky.Ale hledaly dlouho,než našly toho pravého!

kapka

Ano, kamarádka se seznámila po rozvodu na seznamce, s jedním pánem se sešla jen jednou, nevyhovovali si. Pak se sešla s dalším /po nějakém tom dopisování si/ a to vyšlo, asi po roce se vzali, jsou štastní.

ten který je

Ano,můj bývalý kolega z práce se tato seznámil a už mají pět let spokojené manželství a malou holčičku.Daří se jim a mají se rádi.

redy

Našla jsem kamarádku ze školy.

Doplňuji:
Ptáte se na partnera a já husa blbá píšu,kamarádku­.:))))))

venkovan

Soused na veterány.

anonym

Je vidět, že po měsíci ještě nemáš přehled, protože názorný příklad je přímo tady mezi námi – smyslná Deli (co dělá pečené čaje a svíčky – kousek od Plzně).
( Já vím i o dalších zdejších, leč tam nechám raději na nich, zda se přihlásí).
Jinak pro doplnění dalších 10 odkazů ve zdroji a 2 příznačné (z toho 1 anketa) hned na dalším řádku:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/seznameni-pres-internet-2
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-myslite-o-seznamovani-pres-internet-seznamky-atp

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=sezn%C3%A1men%C­3%AD%20na%20ne­tu

Damiana

No jéje! Dobré, ale i tragické. Jeden příklad. Ta žena byla rozvedená, dost na dně. Zkrátka ve stavu, kdy měla relaxovat, chodit na terapii, být opatrná v navazování nových známostí a učenlivá v tom, co je pro ni vlastně důležité. Jenže… Její bývalý muž se hned po rozvodu oženil s o deset let mladší dívkou a ona, aby nezůstala „na ocet“ si přes net také okamžitě našla muže – příjemného, pohledného a svobodného. Nic moc o něm nevěděla, jen byla přesvědčena, že jí ho kdekdo závidí a nepřeje.Vzali se. Chlapíkovi ale zřejmě jaksi nedocvaklo, že je již ženat a na internet nezanevřel a hledal dále – snad, aby si polepšil. K tomu se přidalo gamblerství, alkohol, domácí násilí … Žena skončila v péči psychiatrů, protože na psychologa už bylo pozdě. Dokonce u ní propukla epilepsie. Bohužel, nejsou jen samé pozitivní romance à la Meg Ryan a Tom Hanks…

Drap

Neznám.......­........

pizlicka

ja jsem velky odpurce seznamek.ano,ja,kte­ra jen tak z legrace byla na jedne prihlasena.nasla jsem si tam muze,ktery je z jineho mesta,75km ode mne.pul roku za mnou jezdil,spaval i v aute,jen aby se mnou mohl byt dva dny,ted jezdi pro me,mesic ziji ve svem meste,mesic u nej-tedy u mne,protoze mi na dukaz lasky daroval svuj dum.ja jsem jeste vdana,bezdetna a po19letech jsem poznala cloveka,ktery neni dle okoli ani trosicku pekny,ale ma tak uzasne srdicko,trpeli­vost,pokoru,ze jej nelze nemilovat a ja po tolika letech chci konecne zmenit svuj zivot kvuli nekomu,kdo si me vazi.

Petra09

Ja:)..seznamili sme se na diskuzi.sme spolu rok a pul a je to ten nejlepsi clovek co sem kdy poznala.

avel3

Znám 3 páry. Dva jsou sezdaný a třetí je ve fázi psí knížka. =)))
Ale i oni se diví, že se našli, protože s tím vůbec nepočítali. Prostě to tak vyšlo…
Znám však mnohem víc těch, co to nevyšlo…
A jednu „zatvrzelou zkoušečku“… =))