WeeBear

Co si myslíte o seznamování přes internet? (seznamky atp.)

Nejlepší odpověď
baghira

Přes seznamky se seznamuji běžně, přijde mi to v dnešní době normální.

Už se neseznamuji, protože už mám naseznámeno :) ale přijde mi to jako jeden z mnoha normálních způsobů. Nevidím prakticky rozdíl mezi seznámením přes internet a třeba na inzerát.

Další odpovědi
www

Nemám nic proti nim, ale nepoužil(a) bych je.

Jsou přirozenější způsoby, nejsem otrokem netu ani jiných médií 🙂

led

Přes seznamky se seznamuji běžně, přijde mi to v dnešní době normální.

Škoda, že ste nepoužili možnosť: jiná odpověď. Trchu nejasná formulácia otázky.

Na internete sa zoznámite s veľa ľuďmi, niekedy virtuálna známosť prejde aj na osobnú. Je to normálne. Aj tu sme sa vlastne virtuálne zoznámili s tisícami ľudí, názorov na rôzne otázky. Dokonca sa tu nadviazali aj osobné (fyzické) známosti.

Ak myslíte zoznámenia sa na lásku, to nehodnotím.

Deli

Přes seznamky se seznamuji běžně, přijde mi to v dnešní době normální.

Dnes se už neseznamuji, partnera mám. A náš první kontakt byl na Lidé.cz, i když ne přímo v seznamce.
Při hledání partnera přes net je ale třeba dávat hodně pozor na lidi, kteří skryti za svým pc lžou.
Jinak – přijde mi to normální, dřív se hodně chodilo na čaje, tam se lidi seznamovali, dnes je to o netu, chodí se na net, tak se tu lidé také seznamují.

MacChill

Nelíbí se mi to/ Nezkusil(a) bych to.

Mám proti tomu odpor

anonym

Minimálně jednou jsem tam poznala partnera, nevadí mi.

mj81

Přes seznamky se seznamuji běžně, přijde mi to v dnešní době normální.

terinka123

Přes seznamky se seznamuji běžně, přijde mi to v dnešní době normální.

DusanOrlik

Nemám nic proti nim, ale nepoužil(a) bych je.

Meropa

Nemám nic proti nim, ale nepoužil(a) bych je.