Avatar uživatele
zzzzz

Znáte takovou tu zvláštní vteřinu,

kdy si říkáte, to už se stalo, to už jsem zažil, tady už jsem jednou byl a přitom víte, že se to nikdy předtím stát nemohlo, že jste to nikdy nemohli zažít, ani že jste na tom místě nikdy nebyli?
Doplňuji:
Já nevěděla, že se tomu říká deja vu, jinak bych to určitě ve starších odpovědích našla. Ale teď už to vím, tak vám všem děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: zzzzz

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? fablen, fcoop, Damiana, akvidzerp, anonym, marci1, anonym, gecco před 4406 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Déja vu? To je chyba v Matrixu.
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/D%C3%A9j%­C3%A0_vu

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
VampGirl

Čas od času se mi to stává. Zažívám přesně to, co popisujete – člověk má pocit, že se určitý okamžik již jednou opakoval… Vždycky nad tím ještě dlouho přemýšlím, když se mi to stane…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

to zná každý říká se tomu deja-vu je to takový pocit, že jsi něco už viděla, zažila nebo slyšela a znovu se to opakuje..
ale pozor to je omyl, že se Ti to nestalo muselo se to stát, někdy je to jen třeba vzpomínka a jen jsi zapomněla !
stalo se mi to několikrát a vždy vídám tu samou situaci..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tentokrát tě tvůj instinkt neklame, protože otázka na déja vu, tu skutečně už několikrát byla:
Doplňuji:
ad pizlicka, pokud je tu odkaz na podvádění v bodování při opakování otázek, máš asi nějak pokřivené morální hodnoty, když se ještě chlubíš ignorováním kodexu!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/verite-na-pocit-deja-vu-mate-s-tim-nekdo-zkusenost

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

mám tyto situace velmi ráda a asi před 2 roky se mi jedna i objasnila. Bylo to dlouhé a široké schodiště, po kterém jdu nahoru a nevím kam…až při školním srazu, kdy jsme procházeli školu jsem si uvědomila, že to je to samé schodiště, kterým jsme denně chodily (dívky).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

Já myslím, že se nic děsného nestalo, ne? 🙂
A je ti ten pocit déjà vu příjemný nebo ne? Já, když se mi to stane, tak mám pocit, že najednou na chvíli nevím, kam patřím a je mi dost divně…

před 4406 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek