bolak

Znáte se s někým, kdo slaví narozeniny ve stejný den jako vy?

Tedy pokud jste se narodili 11.10. tak 11.10., aby mě zas někdo nechytal za větu…

Nejlepší odpověď
mirlin

Zatím ještě ne,ale třebas budu moci nyní takového/vou poznat.

24.05. Díky za dobrou seznamku.

mirlin

Další odpovědi
manon

Znám dva takové lidi, ale ani jeden z nich není narozený stejného roku.

anonym

Kurňa,Karel Gott je těsně (o den) mladší,co se tedy týče dne a měsíce.
Na základce to byla spolužačka,na intru spolužák a dalšího si nepamatuji.

aramah

Nepíšeš rok
Moje holčičky stejný den stejný měsíc a stejná hodina plus mínus pár min.Ale jsou od sebe dva roky :))
A stejný den i měsíc já, údajně ráno a holčičky na čaj o páté .))

Sůwa

Pracovala jsem s mužem, který měl stejné datum narození a dokonce naše rodná čísla šla za sebou. Zkoumali jsme tehdy, kolik toho máme společného a bylo to tak napůl. Povahy diametrálně odlišné, ale některé životní priority stejné. Manželka známého byla taky stejný den + měsíc + rok jako já a on byl jen o 3 dny mladší než můj první mažel a to byl mezi námi i jimi věkový rozdíl 14 let.

socra

Znám dva. Kámoše ze střední a pak moje dvojče (sestra).

anonym

si to po té oslavě nikdy nepamatuji

Sopka

mirlin , vtipná odpověď na danou otázku " hodnotím " !

jsem ve stejném datumu narození.

Sopka

Lucijej

No já mám narozeniny ve stejný den jako britský britský princ, ale mám takové tušení, že on o mě vůbec neví..však já ho znám stejně akorát z televize (slavnostní zakončení Olympidády) :o)

briketka10

moje sestra dvojče je jen o dvě minutky mladší a mám
spolužačku i spolužáka a ti se narodili ve stejný den, měsíc a rok :))
Doplňuji:
bolaku ty máš ale velesloní paměť :D))

anonym

Bolaku, to je pochopitelné. Chytat za slovo tu není proč. Měla jsem na ZDŠ spolužáka o dvě hodiny staršího než jsem já. Jedny narozeniny jsme dokonce oslavili spolu. Nebylo to sice plánované, ale naše organizátorka srazů nám takhle podivně naplánovala sraz cca po 15 letech. Takže to náhodou klaplo vše dohromady.

AndreiRanger

Jj, kámoška je na den o 3 roky mladší než já.

Bublinnka

Znám. Moje kamarádka je stejně narozená jak já, i rok stejný. Já jsem o 2 hodiny starší. Pak ještě učitel dějepisu ze základní školy.

pizlicka

ano,muj spoluzak ze zakladni skoly.

bolak

briketka10: 1GB RAM

mirlin

amarah : jsem ochoten doplnit tuto zajímavou shodu náhod , ale pouze v osobních kontaktech a ty nemáš povoleny,staň se mým následovníkem,to není příkaz to je slušně míněný návrh.

mirlin

pro bolaka , přestaň už chlastat, nebo si přečti pozorně moji první odpověď na tvoji duchaplnou otázku č.1 / když už tedy nerozeznáváš můj ksicht na obrázku-jedině ještě , přidám vousy.

mirlin

bolak

dyť já to čet dobře ne? já přece vím že jsi muž, tvoje ikonka nemá náušnice a vyholené obočí

mirlin

manon:rok doplním tomu kdo bude se mnou sdílet stejné datum.

mirlin

bolak

se mrkni sem, tady budeš mit větší šanci > http://www.zve­rokruh.cz/uzi­vatele.aspx?s=0&r=0&m­=5&d=24&z=0&tz=0&ms=-1

manon

mirlin: Já ho loudit nebudu :), nemám nárok, nejsme stejně :)

bolak

socra: ty seš taky z dvojčat? briketka10 je taky duplicitní

bolak

mirlin: čili prioritou je datum, na pohlaví nesejde?

mirlin

mirlin je mužského rodu / je to složenina mě a mé životní lásky.