annas

Znáte řešení této hádanky?

Matka má dítě. Za 6 let bude dítě 5× mladší než maminka. Ta je dnes o 21 let starší, než její dítě. Otázka zní: Kde je tatínek?

Doplňuji:
Oprava – vloudila se mně chybička. Hádanku jsem okopírovala, ale chybu zapomněla opravit – správně …starší než její děti. Omlouvám se.

Kropítko odpověděla správně.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tatínek není,jelikož na dítko není ještě zaděláno

Další odpovědi
anonym

5X+30=X+21+6
X=-3/4 (mínus devět měsíců)

Ten biologický je zrovna na mamince, o tom je však známo že dá mamince kopačky za tolik dní, kolik je počet použitých plen dělený počtem přebalení … naopak ten komu bude špunt říkat táta je momentálně neznámo kde.

Michal

V hospodě.