Avatar uživatele
anonym

Líbí se vám nepřehlédnutelná reklama na odpovedi.cz?

jen průzkum.. autoři webu si této otázky určitě všimnou
Doplňuji:
já teda rozhodně reklamu vidím a docela mi vadí..
reklama je třeba nahoře hned pod vyhledáváním otázek (tam je grafická) a také pod položenou otázkou, když si jí rozkliknete, tam je pro změnu textová reklama.. pak ještě jedna pod levým menu úplně dole.. ale tak ta nevadí

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda, BEAES před 5057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
GangstaHelper

Miroslav se Vám snažil naznačit, že jak bylo v předchozích dotazech probíráno, si všichni nainstalovali doplněk Adblock Plus.

Návod pana george http://www.pla­nografie.cz/ad­block/mozilla_fi­refox.html (dnes doplněn i o ukázkovou animaci :o)

Jinak mi vadí, že nás admini tlačí k takovým věcem, jako je instalace podobných doplňků.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jambalaya

Reklama není zadarmo a chápu, že majitel tohoto webu peníze uvítá.
Avšak zrovna nové umístění reklamy mezi otázku a odpověď není dle mého názoru dobře zvolené. Myslím, že některé návštěvníky může odradit skutečnost, že aby se odpověď dověděli, musí jí hledat kdesi dole pod reklamami.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Já nevím, jelikož zde žádnou reklamu nevidím. viz. dotazy mnou položené v posledních dnech ohledně reklamy.

Autoři webu si touto odpovědí snad uvědomí, že jsou jiné věci k vylepšování než vkládání neviditelné reklamy.

Nainstalovat Adblock-viz. odkaz v pátečních odpovědích a neuvidíš nic a bude se ti to opět líbit.
www.planografi­e.cz/adblock/moz illa_firefox.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RAB

ne, nelíbí se mi to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Nelíbí ale co na plat, klikla jsem na odkaz a sekl se mi počítač musela jsem ho restartovat a tak se dál budu dívat na reklamy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
standa

Přestože jsem se na dané téma již vyjádřil v odpovědi na obdobnou otázku, tak si myslím, že není od věci se podívat i na ostatní odpovědi, které už na toto téma zazněly… viz zdroj

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sepiseme-petici

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Já reklamu vidím nad otázkou, nikoli mezi otázkou a odpovědí. Nedávno jsme to rozebírali a už ji tu máme, hlavně, že se nezvětší a nebliká…jako na některých stránkách, člověk pak musí čekat, než zmizí a to je fakt otrava!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Mě ta reklama zas tolik nevadí.Spíš mi začíná vadit,to neustálé rozebírání jednoho a toho samého tématu ohledně reklam..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

nepoužívám firefox, takže to pro mě není řešení.. spíš sem chtěl jen poukázat, že až tak moc reklamy nejni moc vhodné.. a chtěl sem, aby si to pokud možno uvědomili i tvůrci.. podle mě to bude mít spíš za následek úbytek uživatelů

před 5057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ten návod je pro dva moderní prohlížeče firefox a chrome … stále nestačí ?

před 5057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

teoreticky by bylo možné podobný sepsat i pro operu, opera je také schopna blokovat reklamy, ne tak dobře (neumí zasahovat do html a vytrhávat elementy), ale nějak by to šlo

před 5057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
blesk26

Pro Operu by mě to docela zajímalo :)) Jen vědět jak na to :D

před 5057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

obávám se že safari toho samo o sobě schopné není, zrovna tak komplikované by to bylo v případě zaostalého internet exploreru (tady by bylo nutné nasadit externí řešení proxify)

před 5057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GangstaHelper

Tak to určitě mít bude. Na toto téma je tady už tolik stížností za posledních pár dní…

před 5057 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek