Líbí se vám nepřehlédnutelná reklama na odpovedi.cz?

jen průzkum.. autoři webu si této otázky určitě všimnou
Doplňuji:
já teda rozhodně reklamu vidím a docela mi vadí..
reklama je třeba nahoře hned pod vyhledáváním otázek (tam je grafická) a také pod položenou otázkou, když si jí rozkliknete, tam je pro změnu textová reklama.. pak ještě jedna pod levým menu úplně dole.. ale tak ta nevadí

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Miroslav se Vám snažil naznačit, že jak bylo v předchozích dotazech probíráno, si všichni nainstalovali doplněk Adblock Plus.

Návod pana george http://www.pla­nografie.cz/ad­block/mozilla_fi­refox.html (dnes doplněn i o ukázkovou animaci :o)

Jinak mi vadí, že nás admini tlačí k takovým věcem, jako je instalace podobných doplňků.

Další odpovědi
Jambalaya

Reklama není zadarmo a chápu, že majitel tohoto webu peníze uvítá.
Avšak zrovna nové umístění reklamy mezi otázku a odpověď není dle mého názoru dobře zvolené. Myslím, že některé návštěvníky může odradit skutečnost, že aby se odpověď dověděli, musí jí hledat kdesi dole pod reklamami.

Miroslavst

Já nevím, jelikož zde žádnou reklamu nevidím. viz. dotazy mnou položené v posledních dnech ohledně reklamy.

Autoři webu si touto odpovědí snad uvědomí, že jsou jiné věci k vylepšování než vkládání neviditelné reklamy.

Nainstalovat Adblock-viz. odkaz v pátečních odpovědích a neuvidíš nic a bude se ti to opět líbit.
www.planografi­e.cz/adblock/moz illa_firefox.html

RAB

ne, nelíbí se mi to

aramah

Nelíbí ale co na plat, klikla jsem na odkaz a sekl se mi počítač musela jsem ho restartovat a tak se dál budu dívat na reklamy.

standa

Přestože jsem se na dané téma již vyjádřil v odpovědi na obdobnou otázku, tak si myslím, že není od věci se podívat i na ostatní odpovědi, které už na toto téma zazněly… viz zdroj

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sepiseme-petici

BEAES

Já reklamu vidím nad otázkou, nikoli mezi otázkou a odpovědí. Nedávno jsme to rozebírali a už ji tu máme, hlavně, že se nezvětší a nebliká…jako na některých stránkách, člověk pak musí čekat, než zmizí a to je fakt otrava!

Džanička

Mě ta reklama zas tolik nevadí.Spíš mi začíná vadit,to neustálé rozebírání jednoho a toho samého tématu ohledně reklam..

anonym

nepoužívám firefox, takže to pro mě není řešení.. spíš sem chtěl jen poukázat, že až tak moc reklamy nejni moc vhodné.. a chtěl sem, aby si to pokud možno uvědomili i tvůrci.. podle mě to bude mít spíš za následek úbytek uživatelů

anonym

ten návod je pro dva moderní prohlížeče firefox a chrome … stále nestačí ?

anonym

teoreticky by bylo možné podobný sepsat i pro operu, opera je také schopna blokovat reklamy, ne tak dobře (neumí zasahovat do html a vytrhávat elementy), ale nějak by to šlo

blesk26

Pro Operu by mě to docela zajímalo :)) Jen vědět jak na to :D

anonym

obávám se že safari toho samo o sobě schopné není, zrovna tak komplikované by to bylo v případě zaostalého internet exploreru (tady by bylo nutné nasadit externí řešení proxify)

GangstaHelper

Tak to určitě mít bude. Na toto téma je tady už tolik stížností za posledních pár dní…