zjentek

Znáte někdo souvislosti, co přesně se zde stalo a proč?

Nerozumím tomu>>>https:/­/www.youtube.com/wat­ch?v=HDRjOq_na­Ek

Nejlepší odpověď
seraphico

Video je z roku 2017. Šesti léta Kinnady byla v nemocnici s meningitidou. Obklopená svou rodinou se začala modlit. Po chvíli se Kinnady jakoby probudila z modlení a byla překvapená, že není v nebi. Prohlásila, že je jí už lépe a nakonec se uzdravila. Rodiče si myslí, že Kinnady se během modlení dostala na chvíli do nebe a vrátila se zpět již uzdravená.

seraphico

Těch kopií je opravdu hodně. Video se stalo virální a originál měl snad přes 600 miliónů zhlédnutí. Některé stránky uvádějí rok 2016.

zjentek

Myslel jsem že je video staré 4 měsíce.