Bee282

Znáte někdo jednoduchý, chutný teplý moučník?

Znáte někdo jednoduchý, chutný teplý moučník? Na slavnostní menu.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ano, znám jich dost. Podle jména ne, ale podle cenovky ano – stačí když řeknu: "Dejte mi támhleto za 28 korun, ukážu (pro jistotu) a je to! ;) :D

Jinak moje mladší starší dělá něco podobného https://www.re­cepty.cz/recep­t/margot-dort-lehoucky-144537 , je to z Margotek, udělá to rychle a je to MOC mňamiky! ;) :D :D

Další odpovědi
Michala11

Francouzské palačinky s pomerančem… Crepes Suzette

nyjono

Palačinky nebo lívance.
Pokud se pěkně nazdobí, i to hezky a neokoukaně vypadá.
Palačinky lze i různě poskládat.

nyjono

aliendrone – To je teplý moučník??? V receptu se píše o vychladnutí .....

aliendrone

ZÁSAH! Není to teplý moučník (dokonce se MUSÍ chladit), jenže je TAK MOOOOOC dobrý (ten od mladší starší, je trochu jiný než ten z odkazu), že se mi rozběhly myšlenky a přepadl mne záchvat žravosti/mlsnosti, který nemohouc být promptně uspokojený mi navodil pocit marnosti a smutku, pročež se mi chybička vloudila, no. Tož sry! :)

Já jinak „dusivky“ moc nemusím, suché klobásky, uzené, masiko obecně je má parketa, ale u tohoto kusu VŽDY udělám vyjímku! :D :D :D