zjentek

Znáte nějaký lepší příklad propagace konzumu a neřesti, než je ten mnou uvedený v podotázce?

„Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl. “

Odpovědi
aliendrone

Mno… Ohledně toho píchání u srdce – to DOBŘE znám. Jen si nejsem jistý, zda-li v TVÉM případě jde o totéž, co mám na mysli já. Tedy zda-li případně nebude lepší kontaktovat Keplera, světoznámého sexperta! Takže si počkám na tu podotázku, uvidíme. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Alijene, chjo… Zase prostřednictvím mě komunikuješ s někým jiným, žejo. No, to už je tady takový folklór, na který jsem naštěstí OD ZAČÁTKU zvyklý! (; (;

zjentek

Já zdůrazňuji, že nejsem žádný Edmund Burke, přesto mě liberálové a srandičkáři modelu J. W. doslova píchají u srdce.