o2379cz

Znáte stránku / kanál na Youtube / aplikaci na procvičování jazyků (angličtina, němčina)? Duolingo mi nevyhovuje.

Odpovědi
anonym

Záleží na tom, jak dobře jazyk už ovládáte.

Na procvičování si můžete třeba pustit film nebo cokoliv na YT v AJ nebo NJ bez titulků.

Kelt

Tak třeba sledování filmů v originále se zapnutými nebo vypnutými titulky. Nebo četba knihy, kde je vidět text v originále a někdo to čte. Obracejí se přitom stránky a čtenář rychle pochopí obsah a pak to i slyší. Vše na youtube. A je to dle obtížnosti.