aliendrone

Znáte nějaké podrobnosti o novém holywoodském velkofilmu?

Po úspěchu megaslavných filmových trháků jako PREDÁTOR nebo TERMINÁTOR se tamní hoši rozhodli natočit velkofilm s novou a naprosto neuvěřitelnou (v budoucnu zajisté kultovní) bestií v hlavní roli. Jen to tentokrát nebude sci-fi, má jít o film založený na skutečných událostech. Proč mě to zajímá? Jde o to, že hlavní postava je inspirována někým z našich končin a mě znepokojuje, že nevím o koho jde, jakkoliv bych MĚL znát osobnost takového formátu. Jediné bližší info co mám je, že jde o někoho z valašského městečka na Bečvě, mají v tom být vagóny krve, sexu, navíc se prý budeme MOC bát a film má pracovní název DEFLORÁTOR! ;) :D :D

Máte nějaké hypotézy vokohogo? ;) :D :D

Nejlepší odpověď
elkon

Ať si Amíci dělají co chtějí. Neřeším to.

Další odpovědi
_Bůh_

Bacha, aby ti zdejší uživatelé nezačali namítat autorská práva k použitému obrázku, jednoho tu už kvůli stejné věci zabanovali.. 😉
Jinak se samozřejmě jedná o blížící se Jáklův film https://www.csfd­.cz/film/372834-jan-zizka/prehled/ kde si zahraje i Batmanův asistent Michael Caine

Kepler

Ano, tentokrát jde o megalomanskou parodii a horror zároveň. Deflorátor bude ke své činnosti na lepých děvách používat Semtex. Film je plný zoofilie a nekrofilie, přičemž v prvním případě budou hrát hlavní roli kobyly a ovce. Při nekrofilii si vyrábí mrtvoly hlavně na Žižkově. Zhnusen s tím přestane v okamžiku, kdy narazí na Aliena – tomu se říká terapie šokem.

aliendrone

Kepler>>> Tak TAKHLE to je!?! ZASE všechno budu muset oddřít nejkrásnější etc. JÁ, zatímco ostatní jen budou točit mlýnek a neudělají NIC! :o :( Co mi to jen kua připomíná – aha, můj život, chjo. ;) :D :D

da ny

Z mého pohledu, je to zbytečně vyhozený peníz oknem :D

aliendrone

da ny>>> Mno, možná se pletu, ale moc se mi nezdá, že by Kepler vyhazoval peníS z okna jen tak. Na to je moc vyčůranej. Spíš v tom vidím obdobu toho, že Jan Amos Komenský, skákal z okna na ženský, no a Kepler… ;) :D :D

da ny

Tedy, za každé hororové téma :D