Avatar uživatele
Rokio

Znáte ještě většího blázna, než jsem já?

podmínka: Daný člověk nesměl být nikdy hospitalizovaný v psychiatrické nemocnici.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 12 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

jiný názor

Vždyť o Tobě víme úplný hovno! 🙄 Ty se tady nějak presentuješ, a přitom realita může být úplně jiná.

Blbá otázka! 🙄

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

ano

Bohužel. Taky exhibuje na sociální síti (jiné) a také je otravný – pořád píše, ale také osobně chodí na různé instituce, protože mu všichni údajně ubližují. Vřed na zadku je proti němu nebetyčně příjemná záležitost. Na léčení nikdy nebyl, protože problém je samozřejmě podle něj ve všech okolo. Neustále si na všechny pořád stěžuje nebo se lituje. Na bytovém družstvu s ním jednají jedině za přitomnosti právníka. Na místním oddělení PČR ho znají dobře všichni strážníci, protože řešili desítky jeho podání (na každého si už také někdy stěžoval). Vzpamatuj se, abys nedopadl stejně a NELITUJ SE A NEŘEŠ SEBE.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

jiný názor

Neznám ani tebe, nemohu tedy porovnat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

ano

Ano, jednoho znam. Akorat ze neumi na pocitaci! Jednou chtel neco vytisknout a cpal mi papir pod klavesnici, ze to preci musi jit, ze mu to kluci rikali! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

jiný názor

Jde o to, že jsi posedlý. Někdo tě posedl a ovládá tvoje jednání. Vyhledej exorcistu

Neocitl jsi se v životě v bezvědomí na nějaký okamžik? Zeptej se matky.

Upravil/a: df

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

jiný názor

Moc si fandíš. Pro přijatelnou kategorii bláznů je jistě URÁŽLIVÝ tvůj nenápaditý pokus se k nim vtírnout. 😑

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

ne

Neznáme tě, ale z tvého vystupování zde lze mnohé usuzovat. Další takový dement se široko daleko nevyskytuje.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tonda Káňa

df, co to zase meleš? Jaký exorcista? Jaké posednutí? Vždyť to jsou jenom nesmysly z pohádky zvaná BIble…

Chápeš, že Rokio by pak mohl skutečně nějakého takového mašíbla vyhledat a zaplatit mu za to? Chápeš, že by Rokia mohl i zmanipulovat? Fakt přemejšli, než něco napíšeš…

Avatar uživatele
df

Chápej. On je posedlý a může se toho zbavit. Ty jsi zabedněný a toho se těžko zbavíš🤓

Avatar uživatele
Filip84

df: Posedlost opravdu existuje, z psychologického hlediska je to oddělení části ega do nevědomí. Řeší se to tzv. zážitkovou psychotherapií, která je náročnější na psychologa, než klasická, Freudovská, psychoanalysis, ovšem má docela fenomenální výsledky a zadaří-li se, dokáže pomoct i jedincům, kterým klasická psychoanalysis (pro svý margo) pomoct nedokáže, ba jim i může uškodit (nic není bez risika!).

Problém je v tom, že v našem „pralesu“ je to záležitost poměrně neznámá. Ne, že by ji nikdo neznal a nedělal, nějaký ten psycholog se najde, akorát jich je málo, a na pojišťovnu, myslím, dva! 😅

Avatar uživatele
df

Filip84: samozřejmě, že existuje. Jinak bych ho neposílal za odborníkem🤓

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Ty si také posedlý – ezoterikou a kouzly. Z osobních zkušeností vím, že tito lidé jsou extrémě hloupí a že se své víry nikdy nevzdají…

Znáš třeba Jana Raka? Jaký máš na něj názor? A co třeba Dušek?

Avatar uživatele
df

Honda Táňa: co ti je do toho?

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Nic, ale zajímá mně to. Máš rád Raka? Platíš si za jeho přednášky? Protože tipuji, že ty jsi jeden z těch cvoků, co ho zbožňují a za každou ezoblbost cpou slovo kvantová fyzika… 😅🤪

Jo a mimochodem, jsem Tonda Káňa, asi jsi se přepsal. Sem nevěděl že máš dyslexii 😂

Avatar uživatele
df

Honda Táňa: přejmenoval jsem tě🤓

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Ale nekecej, prostě máš dyslexii a teď se to snažíš zakecat 😂😂😂

Avatar uživatele
df

Honda Táňa: samozdřejmě, že jsi češtinář

Avatar uživatele
Filip84

df: Ne, není češtynář, protože se rozvíjí po mentální stránce! 🤓https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-muze-mental-rozvijet-po-mentalni-strance

Avatar uživatele
Filip84

Pepa: Pravda, ovšem hrách na stěnu házeti … 😅

Nový příspěvek