Avatar uživatele
zjentek

Znáte ještě levnější a jednodušší způsob poslání zásilky než službou „Mezi námi“ od Zásilkovny?

Podělte se prosím s Prajzákem.


Ad Kepler: jde o službu zásilkovny, kdy můžeš zásilku na oběr. místech nejen příjmout, ale i poslat. Cena je příznivá, levnější způsob jsem zatím nenašel. Proces je snadný, lehce se zvládá. Zjišťuji, zda mají konkurenci.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1380 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Myslím, že levnějšího nic není.V „Zásilkovně“ zaplatíte za balík do 4 kg a délce 50 cm 65 Kč a na poště 159 Kč. U služby „Mezi námi“ je potřeba „chytrý“ telefon.
A jak doručuje pošta? Údajně ojedinělý případ. 🙂
https://www.li­dovky.cz/vide­o/nastvany-dorucovatel-vyhazoval-baliky-z-auta-posta-ho-hned-vyhodila.A150108_131­208_ln-video_mct

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

„Mezi Námi“ ani neznám, ale používám výdejní místo Zásilkovny, ke kterému to mám kousek. Na nic levnějšího jsem nenarazil. Jen některé zboží (zvláště dražší) bývá doručováno zdarma.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Neznám. Kromě příznivé ceny má Zásilkovna i další výhody:

  • Zpravidla jste obsloužen bez čekání.
  • Hustší síť poboček, než má pošta.
  • Zásilkovny jsou často na místech, kam lze dojet autem a zaparkovat, u poštovních poboček je to spíše výjimka.
  • Zásilkovna zřídka kdy ztrácí nebo rozbíjí zásilky, pošta hanba mluvit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Služba je relativně nová. Teď je asi třeba ukázat že je o ní zájem, pokud to konkurenti neuvidí (což si přiznejme jsou vedle Zásilkovny mnohem méně progresivní dinosauři), zůstanou dál při taktice vyčkávací a nebudou nabízet nic moc výhodnějšího než dosud.

Zaběhnutí konkurenti, kteří si myslí, že mají své jisté díky marketingu a širší obeznámenosti obvykle nereagují na ohlášení výhodnější služby se zpozděním, teprve až když hrozí, že jim skutečně začne klesat obrat a tržní podíl. To chce čas, dej tomu tak půl roku.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek