Znáte hodinky Smartwatch DZ09?

Jsou to hodinky na SIM kartu a SD kartu. Nikde ale neuvádějí, jestli z nich jde volat pokud je vložená jen SIM karta ale SD ne.

Nejlepší odpověď
dubraro

Znám, mám je. Jde z nich volat i bez SD karty. Ta slouží jen k záznamu a přehrávání obrázků a zvuků. Umějí současně fungovat jako samostatný telefon i ovládat jiný telefon připojený pomocí Bluetooth.

Další odpovědi
Muffz

SD karta nemá s funkčností SIM karty nic společného. Ledatak že budeš mít přístupné jen kontakty ze SIMky nebo nebudeš ukládat SMSky. Takže ano, volat můžeš i bez SD karty.

anonym

dubraro
jak dlouho vám vydrží nabité když je používáte jen na to že vám někdo zavolá?

dubraro

Den až den a půl.