Rokio

Znáte fantasy RPG hru Morrowind? Pokud ano, co se vám na ní líbí a co ne?

Mně je tato gamesa sympatická, protože jde hrát do nekonečna, je tu mnoho druhů kouzel a jsou lepší než v následujících dílech, svět je tu o poznání menší než v předchozích dílech, avšak mnohem různorodější a není stereotypní a vlastnosti i schopnosti jednotlivých ras mají daleko větší dopad na hru než u ostatních dílů.

Morrowind je podle mě nejlepší Elder scrools.

Odpovědi
aliendrone

Znám a hrál jsem. Vlastně jsem hrál všechny ze série Elders scroll (počínaje Arénou, tos ještě crkal do plenek, pokud jsi nehoubařil). Nejsou to špatné hry, ale popravdě žádné pecky navozující orGAMEsmus. V paměti mi utkvěl především (p)Oblivion, protože když vyšel, taxem si myslel, že MÁM fakticky nabušené PC, které „utáhne všechno na maxdetaily bez FPS propadu“ (sekání). :)
Málem mě odvezli, když jsem zjistil, že ani za ty prachy NEMÁM! :D :D :D