Znáte a máte osobní zkušenosti s fenoménem?

kterému se říká „Zub času“?
Nebo vám tento pojem vůbec nic neříká?

Nejlepší odpověď
annas

Všechno má svůj čas… I zubů ubývá tak, jak člověk zraje … Zub času – skutečnost, kterou nemůžeme změnit, jen je třeba se s ní smířit.

Zralost věku. Vzpomněla jsem si na verše:

…Za sebou máš malý, krásný svět.
A najednou je ti zatěžko jej opustit,
i když poslední týdny se ti zdály tak trošku těsné a nízké…

Pomalu odcházíš, krůček po krůčku
a v očích tajně skrýváš slzy…

Další odpovědi
Terryle

Strašná svině. Naposled mi sežral úžasně pohodlný zimní boty, co jsem měla snad od třinácti let. Pche!

iceT

Na nekom ci necem se podepise vice ci mene,podle péče.

hanulka11

Ten neřád nám většinou bere ,to co máme nejraději.Někdy je to velmi smutné.

poa.li

Občas nechávám něco na zahradě tomuto fenoménu podléhat a sleduji postupné přetvařování v prach…