Avatar uživatele
ki-qi

Zná někdo nějaké zajímavé povely pro male psy

Máme doma jorkšíra je velmi chytrý umí základní povely ale chtěla bych mu zpestřit výcvik nějakými neobvyklými povely.
Prosila bych i návod jak učit
Předem moc děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3716 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Zajimavy povel pro jorksira… bude urcite TRHEJ …!!! a take je otazka co je to pro tebe zakladni povel …zedni lehni tady mas piskot …;D ..
no nic tak ho zacni cvicit noramalne ne … sedni.. lehni ..zustan ..odlozeni zqa pochodu ..atd …ja nenim mikdy jsem na sve psy moc neluvil ..:D .. misto k moze jsem se pleskl do stehna …Povel sedni byl nahrazen ..lusknutim prstu a ukazani na zem .....lehni bylo lusknuti a naznaceni dlani k zemi …vzdy jsem mel fafany naucene na gesta …kdyz zvladali dobre povely hlasem …:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nauč psíka kouskům, které budou užitečné pro něj (např. z hlediska bezpečnosti) i tobě. Např. odmítání potravy od cizích lidí nebo na povel, štěkání na povel, chůze bez vodítka u nohy a zastavení
u kraje chodníku před přecházením silnice, povely beze slov ap.
Něco je tady, ale odkazů na netu je mnoho, jistě si vyhledáš sama, co budeš potřebovat.
http://poradna-psu.blog.cz/ru­brika/povely-vycviky

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
Coliffe

Questman: Fakt vtipný..

Záleží, jaké základní povely máš na mysli. Já mám také jorka, a umí třeba polez.. Lehne si a plazí se :33

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dany1006

A jaké zakladní povely umí? Co třba hraj mrtvého nebo tak?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heleave1

Máme sice obří plemena, ale velice oblíbený povel je „vystřel“ Obzvláště když se ti středoasiat začne motat před nohy. Určitě by se takový povel hodil i pro jorkšíra :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PájísekMoro

Třeba VÁLEJ SUDY,PANÁČEK A SKOČ
My máme jezevčíka (Ťapku)a když jí třeba pohladím tak se převalí na záda a taky umí panáčka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ki-qi

Umí sedni, lehni , slyší na přivolání, popros, místo, nesmíš, zůstaň
Celkem se mi líbí to nahrazení povelů gesty to určitě skusíme

všem moc děkuji tedy až na Questman
Jestli máš něco proti psům nech si to pro sebe nás to nezajímá…

před 3716 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek