Ančikk

Nevíte, čím by to mohlo být, že zmizelo z chatu „zobrazeno“?

V jedné konkrétní konverzaci sem odeslala zprávu, ještě včera jsem měla v chatu zobrazeno, když sem zprávu otevřela dnes, zobrazeno zmizelo. Nevíte, čím by to mohlo být? U ostatních mi tato funkce funguje normálně. Děkui

Zmizelo zobrazeno z chatu

Nejlepší odpověď
anonym

A neblokli si tě, nebo tak něco?

Další odpovědi
setapouch

A co jako čekáš za odpovědi, když nejsi ani schopná napsat, o jaký chat jde? Obrať se na provozovatele.

Luxx

Facebook si někdy žije svým životem, už se nedivím ničemu :)