Natee

Na Facebooku mi zmizelo okénko chatu – online lidí vlevo dole. Jak ho vrátím?

Musím teď vždycky klikat na chat vpravo, místo abych se jen podívala..
Pokud někdo víte.

Odpovědi
barnajka

Ahoj Natee,
já teď řeším úplně to stejný :)) Potřebuju na Facebooku odchytit jednoho kamaráda a probrat s ním jednu záležitost a koukám, že chat v háji. U mě je to pikantnější ještě o to, že mě blbne i to okýnko vpravo, takže kdo je online/offline…to nemám ani šajnu. Nevím, jak jinak se s dotyčným spojit – věčně je někde v trapu, FB býval nejspolehlivější způsob :/

No ale k věci: krapet jsem teď po tom našem problému zapátrala v Googlu a našla jsem tohle http://www.fa­cebook.com/hel­p/community/qu­estion/?id=24329­37

Doufám, že ti ten odkaz bude fungovat… Podle toho, co tam lidi píšou, se zdá, že to okno vlevo postupně zmizí všem. Facebook zase dělá nějaký ‚vylepšení‘ a novou podobu chatu lidem zapíná postupně. Na nás dvě ta smůla padla hned ze začátku, bohužel.
Jinými slovy: okýnko zpátky nevrátíš :/