Avatar uživatele
Nela56

Proč se obraz na telefonu často zvětší a sám od sebe ořezává? Co s tím?

Dobrý den, nedávno jsem si zakoupila nový telefon Samsung A70. Vše je skvělé až na velikost. Ta by mi taky nevadila, ale často vidím jinak zaslané obrázky nebo třeba vůbec nemůžu tvořit příběhy na Instagramu, protože se obraz hrozně zvětší a sám od sebe i ořezává.
Nevíte co s tím?
Děkuji za tipy.

Zajímavá 0 před 1442 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Nevím, jestli rozumím správně, ale i mně se na IG děje zvětšení fotky, když ji chci vložit do příběhu. Zmenším ji stažením prsty k sobě.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

to není vlastnost telefonu ale jen a pouze instagramu který vždy byl poněkud extrémní pokud jde o ořezávání fotografií, z počátku umožňovali jen poměr stran 1:1, to už je naštěstí minulost, dnes ořezávájí fotografie i na poměry stran 3:2 a 4:5, pokud vám to vadí, holt sdílejte fotografie přes jinou službu než právě instagram, prakticky jakákoliv jiná ořezy nevynucuje jako instagram.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

existuje nicméně způsob jak instagram „obelstít“, k fotografii přidat rozmazané pruhy po stranách fotografie a tím instagram přesvědčit, že ořez provádět nemusí, de fakto tak můžete nahrát fotografii s jakýmkoliv poměrem stran – k tomu slouží aplikace SQUARE PIC ke stažení zde https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=no­crop.photoedi­tor.squarepic&hl=cs … je to ale zbytečně otravná komplikace navíc, podle mne je lepší instagram prostě nepoužívat pokud vám jeho ořezávání fotografií vadí, protože to je vlastnost kterou oni prostě neodstraní a trvají na tom že tam musí být 🙂

před 1441 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek