Nieto

Máte zkušenosti s www.centralni­registrdluzni­ku.cz? Je to podvod?

Ahoj,
ma nekdo zkusenosti s www.centralni­registrdluzni­ku.cz?
Vyuzil jsem dnes bez platnou registraci vyplnil jsem – jmeno, datum narozeni a adresu tr. bydliste…
Objednal jsem si sluzbu za 300 KC, bohuzel pozdeji jsem zjistil, ze se nejspis jedna o podvod. Nikde neni moznost, zruseni objednavky a odpocitava to dny splatnosti.
Jaka hrozi sankce za nezaplaceni pripadne objednavky? Je nejaka moznost zruseni uctu? Nikde jsem nic neoverval, rodne cislo a ostatni udaje nevyplnoval.

Mam fakturu zaplatit, i presto ze lide na internetu udavaji ze i po odeslani penez, faktura byla stale nezaplacena?
Diky za rady!

EDIT: Rodne a telefoni cislo je dobrovolny udaj, nevyplnoval jsem a nic neoveroval.

Odpovědi
Mc Merkurion

… ano, je to podvod, nikdo je neuznavá, a na zrušení, byť jen registrace u nich žádají notářsky ověřený podpis, od nich se jen tak nedostaneš, ale jestli jsi si objednal službu, tak holt zaplatit musíš, nebo budou chtít pořádný sankce, na to jsou kabrňáci …

… mimochodem, jak se ti to povedlo? všude dneska před nima varujou? …

… sesednizkola: pokuď vím, chtěli při registraci i rodné číslo, ověřovali i po telefonu, jsou po této stránce trochu mazanější, oželel bych raději těch 300,– a koukal z tama zmiznout …

sesednizkola

Určitě neplatit. Nikdo po tobě nic vymáhat nemůže, to je kravina.Tvoje jméno adresu… to by tam mohl zadat kdokoliv. To by bylo hned dlužníků:)

Jestli zaplatíš tak je jenom podporuješ. A ano, všude před nimi varují. Těží z lidské hlouposti. Lidé v dluzích jsou většinou jednodušší (soudě podle příspěvků v poradnách o exekucích, dotazech u reklam na předvýplatní zápůjčky na facebooku a podobně) a tak pak skáčou na takovéhle vážně se tvářící podvody.

Klaproth

Zkušenosti naštěstí nemám. Asi to je podvod.

marci1

Je to podvod, naše úřady na něj nemohou, jelikož ho ovládá firma sídlící v USA.

https://zpravy­.aktualne.cz/fi­nance/central­ni-registr-dluzniku-vydava-bezcenne-papiry-klame-dal/r~e46292a­2428711e5974b0025900fe­a04/