Avatar uživatele
Nieto

Máte zkušenosti s www.centralni­registrdluzni­ku.cz? Je to podvod?

Ahoj,
ma nekdo zkusenosti s www.centralni­registrdluzni­ku.cz?
Vyuzil jsem dnes bez platnou registraci vyplnil jsem – jmeno, datum narozeni a adresu tr. bydliste…
Objednal jsem si sluzbu za 300 KC, bohuzel pozdeji jsem zjistil, ze se nejspis jedna o podvod. Nikde neni moznost, zruseni objednavky a odpocitava to dny splatnosti.
Jaka hrozi sankce za nezaplaceni pripadne objednavky? Je nejaka moznost zruseni uctu? Nikde jsem nic neoverval, rodne cislo a ostatni udaje nevyplnoval.

Mam fakturu zaplatit, i presto ze lide na internetu udavaji ze i po odeslani penez, faktura byla stale nezaplacena?
Diky za rady!

EDIT: Rodne a telefoni cislo je dobrovolny udaj, nevyplnoval jsem a nic neoveroval.

Upravil/a: Nieto

Zajímavá 0 před 2292 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ano, je to podvod, nikdo je neuznavá, a na zrušení, byť jen registrace u nich žádají notářsky ověřený podpis, od nich se jen tak nedostaneš, ale jestli jsi si objednal službu, tak holt zaplatit musíš, nebo budou chtít pořádný sankce, na to jsou kabrňáci …

… mimochodem, jak se ti to povedlo? všude dneska před nima varujou? …

… sesednizkola: pokuď vím, chtěli při registraci i rodné číslo, ověřovali i po telefonu, jsou po této stránce trochu mazanější, oželel bych raději těch 300,– a koukal z tama zmiznout …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sesednizkola

Určitě neplatit. Nikdo po tobě nic vymáhat nemůže, to je kravina.Tvoje jméno adresu… to by tam mohl zadat kdokoliv. To by bylo hned dlužníků:)

Jestli zaplatíš tak je jenom podporuješ. A ano, všude před nimi varují. Těží z lidské hlouposti. Lidé v dluzích jsou většinou jednodušší (soudě podle příspěvků v poradnách o exekucích, dotazech u reklam na předvýplatní zápůjčky na facebooku a podobně) a tak pak skáčou na takovéhle vážně se tvářící podvody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Zkušenosti naštěstí nemám. Asi to je podvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Je to podvod, naše úřady na něj nemohou, jelikož ho ovládá firma sídlící v USA.

https://zpravy­.aktualne.cz/fi­nance/central­ni-registr-dluzniku-vydava-bezcenne-papiry-klame-dal/r~e46292a­2428711e5974b0025900fe­a04/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek