mikiki

Zkušenosti s operací očí u zakrslých králíčků?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s operací králíčka, jeho očí. Veterinář mi řekl, že se mu časem bude muset jedno oko nejspíš odebrat z důvodu šedého nebo zeleného zákalu (už si nepamatuji). Mohlo by prasknout nebo ho bolet. Zajímalo by mě, v jaké relaci se takovéto operace pohybují případně, jestli není příliš starý na uspávání (6 let)? Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Jen odhadem do 1000 Kč a s nejistým výsledkem celkové anastézy (nemusí se v tomto věku probudit).
Přesnější informace ti dá jen tvůj veterinář.
Doplňuji:
Konkrétně u nás by to přišlo cca na 700 Kč, ale jak uvádím, je to riziko..
Vet.praxe