Illines

Umi zviratka zarlit?

Jiste mate nejakeho toho pejska ci kocicku i jine zviratko.Co myslite umeji zarlit?

Nejlepší odpověď
Damiana

No jéje! Ti se s tím nemažou. To nejsou výmluvy jako ty lidské: Mně je jedno, co děláš, ale měla bys… Ti jedou rovnou a snaží se zpřetrhat jiné kontakty svého páníčka okamžitě.
Když jsem si vzala druhého pejska z útulku, ten první byl úplně nepříčetný a pořádně mu dával najevo, že ho tady nechce. Jelikož ale věděl, že mrňous je žádoucí, dělal to nepřímo – když myslel, že ho nevidím, tak malému škodil – slyšela jsem sem tam zaječení od kousnutí z „napomenutí“, štěněcí mistička byla vždy vylízána jako první, ale ke své ho nepustil, když se rozeběhlo a chtělo skočit do postele, číhal už v ní a bafnul na něj, aby se leklo a spadlo…
Ale psíče bylo vykutálené, kašlalo na něj a vědělo, že se dočká. A dočkalo. Do roka z něj byl dvakrát takový vazoun, než „prvorozený“ a byl klid!
Když přišel třetí – jorkšírák – tak ten se nepáral ani s jedním z nich, dal jim najevo, že o šéfovi je teď rozhodnuto a oni to vzali! Ty dva to zklidnilo a jorkšíra vždy důsledně bránili.

Další odpovědi
terry

To si pis, že umí 🙂.
Mám to doma každý den :).

Drap

Samozřejmě a jak. žárlí na vše nové a na vše čemu se věnuje více pozornosti než jim.

hanny 2

No a jak!Můj jorkšír,jakmile přijdou vnoučata,okamžitě se mě motá pod nohama,abych náhodou na něho nezapomněla a nedávala moc lásky někomu jinému!
Doplňuji:
A ještě se na mě vyčítavě dívá!

aramah

Jéjej někdy je to k smíchu,hlavně když přijede manžel,tak si nás drží pěkně od sebe.Potvůrka malá, mizerná potvora. :))

led

Ano, ako u ľudí.

briketka10

jo jo na mýho kocourka když jen sestra sáhne, nebo jen jemně promluví tak se může ten její yorkšírák pominout žárlivec a to samý já začne běhat okolo postele ňafe a ňafe dokud se mu nedostane taky pohlazeníčka a trochu té přízně, jak žárlí musíme ho hladit, laskat a říkat mu, že je taky náš a máme ho rádi a bla bla bla..
vždyť to znáte 😁
a ještě si ta malá mrška chlupatá myslí, že mu patří celý můj byt i zahrádka 🙂

ReHu

A jak. SAtejě jako lidi :).
Mám dvě fenky z útulku. A ta, co přišla jako druhá, už to je pár let, tu první vždycky ode mně odstrkuje.
Žárlivka je ta světlá :)

pusinka50

No a jak! Někteří pejsci se kvůli žárlivosti klidně i mezi sebou poňafou:-)

auluk

Určitě ! Mám doma dva kocourky a ten mladší dost žárlí jenom si to neuvědomuje

samicek333

Určitě. Zrovna dneska:
Máme mazlivé morče, které rádo zaleze pod deku a válí se. Když jsem si ho vzala a drbala ho, přiběhl pes a najednou se mi cpal na klín místo morčete, což u něj určitě normální není a normálně to nedělá. Patří mezi těžší kategorie – zlatý retrívr.

Nebo náš pes žárlí na tátu. Když mu asi přijde, že je moc blízko, hned přiběhne a vecpe se mezi nás a třeba i štěkne nebo „zavrčí“.

Takže určitě zvířata žárlí.