Avatar uživatele
Illines

Umi zviratka zarlit?

Jiste mate nejakeho toho pejska ci kocicku i jine zviratko.Co myslite umeji zarlit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, aramah, anonym, briketka10, Petra09, anonym před 4407 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

No jéje! Ti se s tím nemažou. To nejsou výmluvy jako ty lidské: Mně je jedno, co děláš, ale měla bys… Ti jedou rovnou a snaží se zpřetrhat jiné kontakty svého páníčka okamžitě.
Když jsem si vzala druhého pejska z útulku, ten první byl úplně nepříčetný a pořádně mu dával najevo, že ho tady nechce. Jelikož ale věděl, že mrňous je žádoucí, dělal to nepřímo – když myslel, že ho nevidím, tak malému škodil – slyšela jsem sem tam zaječení od kousnutí z „napomenutí“, štěněcí mistička byla vždy vylízána jako první, ale ke své ho nepustil, když se rozeběhlo a chtělo skočit do postele, číhal už v ní a bafnul na něj, aby se leklo a spadlo…
Ale psíče bylo vykutálené, kašlalo na něj a vědělo, že se dočká. A dočkalo. Do roka z něj byl dvakrát takový vazoun, než „prvorozený“ a byl klid!
Když přišel třetí – jorkšírák – tak ten se nepáral ani s jedním z nich, dal jim najevo, že o šéfovi je teď rozhodnuto a oni to vzali! Ty dva to zklidnilo a jorkšíra vždy důsledně bránili.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

To si pis, že umí 🙂.
Mám to doma každý den :).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě a jak. žárlí na vše nové a na vše čemu se věnuje více pozornosti než jim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

No a jak!Můj jorkšír,jakmile přijdou vnoučata,okamžitě se mě motá pod nohama,abych náhodou na něho nezapomněla a nedávala moc lásky někomu jinému!
Doplňuji:
A ještě se na mě vyčítavě dívá!

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Jéjej někdy je to k smíchu,hlavně když přijede manžel,tak si nás drží pěkně od sebe.Potvůrka malá, mizerná potvora. :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, ako u ľudí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jo jo na mýho kocourka když jen sestra sáhne, nebo jen jemně promluví tak se může ten její yorkšírák pominout žárlivec a to samý já začne běhat okolo postele ňafe a ňafe dokud se mu nedostane taky pohlazeníčka a trochu té přízně, jak žárlí musíme ho hladit, laskat a říkat mu, že je taky náš a máme ho rádi a bla bla bla..
vždyť to znáte 😁
a ještě si ta malá mrška chlupatá myslí, že mu patří celý můj byt i zahrádka 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

A jak. SAtejě jako lidi :).
Mám dvě fenky z útulku. A ta, co přišla jako druhá, už to je pár let, tu první vždycky ode mně odstrkuje.
Žárlivka je ta světlá :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

No a jak! Někteří pejsci se kvůli žárlivosti klidně i mezi sebou poňafou:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
auluk

Určitě ! Mám doma dva kocourky a ten mladší dost žárlí jenom si to neuvědomuje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Určitě. Zrovna dneska:
Máme mazlivé morče, které rádo zaleze pod deku a válí se. Když jsem si ho vzala a drbala ho, přiběhl pes a najednou se mi cpal na klín místo morčete, což u něj určitě normální není a normálně to nedělá. Patří mezi těžší kategorie – zlatý retrívr.

Nebo náš pes žárlí na tátu. Když mu asi přijde, že je moc blízko, hned přiběhne a vecpe se mezi nás a třeba i štěkne nebo „zavrčí“.

Takže určitě zvířata žárlí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek