Tw!st

Zkoušeli jste už jídlo 21. století?

Vždy jsem byl líný vařit, navíc docházeli nápady a jídla mi už ani tak nechutnala a také nebyla zrovna zdravá (hlavně co se týče večeře). Velmi mě oslovila tato věc: nahrazuju tím 1 nebo 2 jídla denně a po 14 dnech se cítím mnohem lépe, mám více energie, více času. Ještě, že někdo něco takového vymyslel. Zkoušeli jste už?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nezkoušel jsem a ani nebudu. Nepochybuju o tom, že je to jídlo zdravé a možná i chutné, ale připadá mi to jako strava pro kosmonauty. Já vařím rád a jídlo má vypadat jako jídlo a musí se na mě usmívat. Na cesty ale určitě praktické.
Doplňuju odkaz: https://mojema­na.cz/?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=CZ+-+Vyhledavani+-+Brand&utm_con­tent=Mana+a+mo­je+mana+-+presna&utm_ter­m=mana?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=CZ+-+Vyhledavani+-+Brand&utm_con­tent=Mana+a+mo­je+mana+-+presna&utm_ter­m=mana

Další odpovědi
gecco

Ne, nevyzkoušel…
A ne, nehodlám zkoušet…
😉
Nevím, proč bych měl, když

  • mám rád přírodní suroviny, ne chemii – nejsem ropák
  • rád (a slušně) vařím
  • nesnáším to, o čem prodejce tvrdí, že nutně potřebuju (nejsem de*il, abych podléhal snaze prodejců mi vnutit něco, co nechci/nepotřebuju)

😉

Lamalam

Nezkoušela a ani nehodlám. Pokud na úvodní stránce webu, který nabízí něco k prodeji, nenajdu odkaz na provozovatele a na sídlo společnosti v ČR, tak pojmu podezření a hned odcházím.

Mc Merkurion

… až budu kosmonautem, tak možná, ale zatím patří jídlo [pochop: božská mana (i když ta ve skutečnosti prý ani neni tak lahodná, jako co má vyjadřovat)] mezi mé největší slasti na tomto světě …

… a kdo si nedokáže udělat čas na pořádnej dlabanec, by se měl zamyslet sám nad sebou …

Nuk nuk

Nezkoušela, nechystám se k tomu, neláká mě to. Jsem tvor zvědavý a zvídavý, přečetla jsem si informace o Maně i o několika dalších podobných zahraničních výmyslech a nevím, čím by mě to mělo jako nadchnout. Považuji se za gurmánku, mám ráda jídlo, které nejen zasytí, ale i chutná, voní a v ideálním případě i pěkně vypadá, což béžová polotekutá hmota se stále stejným složením zakápnutá rybím tukem vskutku nesplňuje. Že si do ní mohu přidat čerstvé ovoce? Tak to si mohu klidně udělat ovocný salát a vyjde mi to lépe a levněji.
Ale samozřejmě, že pokud Vám to vyhovuje, tak proti gustu žádný dišputát.

RyuzakiKate

Dobrý možná tak pro bezzubé či při mononukleóze.
Přesně, jak říká Mc Merkurion – kdo nemá čas si udělat pořádný jídlo, by se nad sebou měl zamyslet. Navíc tělo potřebuje vyváženou stravu, a né furt to samý dokola. Zajímalo by mě, jestlipak někdo dělal studii na to, jak člověk vypadá, pokud žere/pije např. 3 měsíce jenom toto… To by mohlo bejt nezávislé pokračování dokumentu Supersize Me, s názvem třeba Underweight Me :)
Akorát zase další tahání peněz z lidí, nic víc. Nehledě na to, kolik to zase vytváří zbytečnýho obalovýho odpadu.
Doporučuju se inspirovat pořadem Jste to, co jíte, kde si v jednom díle udělal čas na jídlo i kamioňák.

Šidlo

ak to jete miesto šmakulád, ani sa nečudujem, že vám je lepšie

inak, ak nebudete normálne jesť – žuť, prehĺtať, zničíte si zuby, ústa jazyk, jícen, žalúdok, črevá aj vylučovanie

tekutá stava je pre kojencov a veľmi chorých ľudí

keby ste boli taký extrémne inteligentný ako sa tu prezentujete, vedeli by ste si efektívne aj dobre navariť.....a vedeli by ste, že pre zdravie treba žiť – teda aj jesť – normálne!

Klaproth

Nezkoušel a zkoušet určitě nebudu. Celý web působí velmi nevěrohodně. Provozovatele přímo neuvádějí, musíš si ho dohledat. Sídlí kdesi na společné adrese s dalšími firmami. To se mi nelíbí, tam peníze rozhodně nepošlu.

Tw!st – chabý pokus o PR.

xxx3

zatím jen ochutnával, ale máme to doma. Manželka osobně zná hlavního technologa, takže máme z první ruky, o co konkrétně kráčí. Pro určité lidi a pro určité situace je to podle mě ideální způsob, jak se nasytit (rozhodně lepší než vymetat náhodně fast foodové restaurace). Taky se připravuji, že si to zkusím vzít na výšlap po kopcích. Tam člověk opravdu přemýšlí nad způsoby, jak netahat zbytečně moc věcí a tohle „práškové jídlo“ by mohlo vyhovovat.

Mc Merkurion

Lamalam: … je tam vše: http://blog.mo­jemana.cz/tym/ a zde video, byli i na streamu: https://www.stre­am.cz/vyrobeno-v-cesku/10016447-mana-plnohodnotna-alternativa-jidla …

Lamalam

Mc Merkurion > není tam vše. Mě zajímá provozovatel a kde sídlí. Nikoliv team, u dam z výzkumu bych očekávala nějaké reference a citace. Sdělení, že vývojářka nesnáší angličáky mi moc nenapoví.

Mc Merkurion

… tak dopodrobna jsem to nečetl, já totiž vo tý břečce viděl ten pořad na streamu …

Tw!st

odkaz: mojemana.cz