Alesh

Kterej zas de*il?

Příspěvek: Firma Cutisin vyrábí obalové materiály na masné, drůbeží a mléčné výrobky. V Kořenově stále ještě jede výroba umělých střev…

Z důvodu: Plagiátorství, porušení autorských práv.

Mám se smát nebo brečet?

Odpovědi
Hufnágl

Musel jsem vyhledat o co ti jde… a našel. Pravděpodobně někomu u příspěvků zacláníš.

seraphico

Nevím jestli jste uvedl zdroj. Pokud ne, tak by to mohlo být tím.

Alesh

Odkaz na článek https://www.de­nik.cz/ekonomi­ka/cutisin-odchod-nezamestnanost-korenov20090406­.html jsem uváděl, ale i bez něj se určitě nejedná o plagiátorství či porušení autorských práv. To mi fakt netvrď. 🙂

seraphico

Tak pak také netuším. Jedině se zeptat admina, ale to bude nadlouho :D

Alesh

No, ono mi to je vlastně jedno. 🙂 Prostě se bavím pocitem, že ten chudák má malé přirození, tak si to takto kompenzuje. 🙂

Hufnágl

alesh
Máš pravdu. Jeden tu je.

seraphico

I tak lze k tomu přistupovat :D