tatanka

Zjistil jsem, že mám propadlý občanský průkaz. Budu při žádosti platit pokutu a kolik? Nemá platnost 2 měsíce

Nejlepší odpověď
anonym

Zkuste si to dat do googlu. Je tam hodne odpovedi. Nekdo pise , ze pokutu dostal , jiny zase ze ne.
Zalezi holt na pani , nebo za panem za prepazkou a vasi slusnosti a omluvy a asi to u vas nebude problem. 🙂 -iv-

Další odpovědi
perry001

měl jsem podobný případ, kdy jsem si šel vyměnit můj poškozený OP (měl jsem ho rozlpený). Přišel jem na přepážku, vyplnil papír a za měsíc jsem si šel pro nový. bez pokuty, platil jsem pouze poplatek za nový., t.j. asi 50 nebo 100 Kč

Alesh

Tu pokutu ti dát můžou, ale nemusí.
Prostě bych tak přišel s kyblíkem popela, ten si tam vysypal na hlavu, strašně se omlouval, všechno jim odkýval a myslím, že to bude v pohodě, 2 měsíce by mohli skousnout. Nějaká výrazně delší doba by už problém asi byla.