Noga

Do kdy musím zaplatit pokutu?

Dostal jsem pokutu za dopravní přestupek – §125c/1k. Policista mi vypsal blok a řekl, že ji musím do 15 dnů zaplatit na služebně. Dal mi i složenku pokud to do těch 15 dnů nezaplatím, že pak to můžu zaplatit na poště. Chtěl bych vědět jaká je lhůta na zaplacení? Můžu ji zaplatit třeba až za 1/2 roku?

Nejlepší odpověď
brillant

Přečtěte si „Poučení o způsobu zaplacení pokuty, o lhůtě její splatnost a o následcích nezaplacení pokuty“ http://www.fi­nancnisprava.cz/as­sets/tiskopisy/6100_6­.pdf

Další odpovědi
Jsemtady

Myslim ze kdyz prijdes do tejdne mozna 14ti dnu ze by mohla bejt levnejsi. Jinak ti pak uz prijde upominka a na mnohem vetsi castku. Myslim ze exekuce chodi nekde okolo tech 6mes.