Ukradla jsem zbozi do 5000 kc. Naposledy me chytili a zaplatila jsem pokutu 500 kc.Lze nejak dokazat ty dalsi krádeže?

vetsinou to byly drobnosti jako nausnice a ja si je vzdycky v kabince strcila do kapsy. nemusite rikat jak jsem blba, to uz vim taky.od te doby jsem se nikde niceho ani nedotkla,ale mam strach, aby se neprislo na ty predchozi.lze mi je nejak dokazat?co bych v teto situaci mela delat?
dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
mosoj

Dočkej času ......

Další odpovědi
Radak

A co svědomí, dobrý?

anonym

Existuje centrální registrace.Není problém si data vytáhnout a sečíst sumy,takže z krádeží pod 5000 kč,což není trestný čin,se součtem může stát průšvih.
Ale jestli se TO vztahuje i vás...........?

Gabe

Dneska lze dokazat vsechno,at uz pomoci kamer,nebo ruznych technologii.Bez se priznat.je to polehcujici okolnost.Jinak nemuzu si to odpustit,ale osobne bych ti usek obe ruce.A jeste dal pres drzku.

alexandra

Určitě nemusíte mít strach,protože ty předchozí krádeže se už řešit nebudou,to by Vás museli chytit hned,jako u té poslední.Jinak všechny vaše krádeže se budou sčítat,a když to bude nad 5000,–máte průšvih.
Takže teď už to nechte být,ale už to nedělejte,teď už mají kamery a detektivy skoro všude.A to,že je nevidíte,nezna­mená,že tam nejsou.Takže nedělejte nic a už nekraďte,zbytečně si zkazíte pověst.

ReHu

Nikdy nevíš, jestli tě nějaká kamera nenatočila, nebo tě někdo neviděl a vzpomene si …

chucky

Měla by jsis položit i otázku, co tě vedlo k těm krádežím. Chtěla jsi mít pěkné oblečení, ale neměla jsi peníze, tak jdi na brigádu, dej si inzerát, že pomůžeš v domáctnosti, ale to zboží pak za tebe museli zaplatit prodavačky ze svého. To není hezké.
Určitě jsi se necítila dobře, když tě chytli,ale nevěřím, že to bude ponaučení a výstraha pro tebe.
Snaž se změnit, vše špatné se ti v životě vrátí zpět…

anonym

Někdy je dobré zapomenout na naše „humanistické“ tresty. Já bych ti usekl ruku.