Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rocker

e) Jiná odpověď.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

e) Jiná odpověď.

Zapíchnu auto do první škarpy a okamžitě nazouvám brusle. No a když brusle nemám nebo vezu svou výkonnou ředitelku, jen sundám nohu z plynu, ruku ze stehna a zvolna zpomalím na ploužáka.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
_Bůh_

d) Cožeto? Led?!? Neřeším, twl mám přeci stěrače.

Já mám za okny jaro, ale budiž. 🙂
Na led mám ABS, takže neřešíme.
Horší jak led je jízda ve vánici, kdy člověk nevidí dál jak dva metry před sebe, ale to se mi už dlouho nestalo.

Upravil/a: _Bůh_

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

e) Jiná odpověď.

Nejsem řidič, takže spíš na chodníku či v přírodě můžu potkat uživatelku led, pokud se vypravíme do stejných končin,,Sice ki nemusím poznat, ale mohu s ní prohodit několik slov cestou, pokud má máme stejný cíl.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

e) Jiná odpověď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

e) Jiná odpověď.

Hlavně nezmatkovat. Nedělat prudké pohyby volantem. Spolujezdce okřiknout. 🙂

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

e) Jiná odpověď.

Teď už toto neřeším, ale dokud jsem měl auto, tak při takovém počasí jako máme dnes jsem raději ani nevyjížděl z garáže. Tedy až na nutné případy.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

e) Jiná odpověď.

V každom prípade zbystrím pozornosť.
1 – V prípade zmrznutej vody – ľadu na vozovke a chodníku zásadne sa snažím nechodiť po ňom, pri prechádzaní nestúpať na šmykľavú pascu v podobe bielych pásov.
2 – Kto ma zbadá počas poľadovice na vozovke, nech to v záujme vlastnej bezpečnosti ihneď oznámi na MNV odbor dopravy a zázrakov súdruhovi Cestárovi.
3 Pozor na záškodníka aliendrona, zámerne rozsýpa na cesty ľad, aby znížil počet obyvateľov Zeme. S covidkom mu to nevyšlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

e) Jiná odpověď.

Co bych měl dělat? No hezky přibrzdím, krásně se sklouznu a spořádaně zamířím do pangejtu. Co jinýho?

Mimochodem k „když uvidíte led“ – nejhorší je ten led, co vidět není.

Jednou mi to uklouzlo na místní silničce co se tak hezky kroutila mezi poli… Nejdřív jsem říkal „tak už se srovnej, už se chyť“ pak jsem uviděl takovou krásnou lípu před sebou, tak 80–100cm v průměru a změnil jsem přání „tak už sjeď do tý stoky, tak už tam zajeď!!“ – měl jsem pak k té lípě ještě asi 2m rezervu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> Ó cukrátko přelahodné, to s tím rozsypáváním je drzá POMLUVA! Jakožto rozumná entita dobře vím, že spojení „led“ a „zahrávnání si“ je VELMI šmikľavé. Kdo zkusí, ten pozná, že jistotně uklouzne a padne na hubu, potažmo rovnou do průšvihu. ;) :)

A bod č.2 Vaší odpovědi považuji za vyložený výsměch všem běžným morálně-etickým měřítkům, protože účinnost tohoto kroku je stejná, jako vybavit prvňáčka zrnkem rýže s flustrubkou (trubičkou z verzatilky) a hybaj! Mazej sejmout Terminátora! ;) :D :D

O bezúčelnosti a nebezpečnosti takového počínání bylo již podáno množství spolehlivých důkazů. Připomínám mnohým známý případ Jiřího Schelingera, který ač byl varován (že DOBŘE VĚDĚL vocogo je jasné každému, kdo slyšel tuto jeho píseň https://www.y­outube.com/wat­ch?v=xcmnmN-AT4o ). Jenže si nedal poradit a pak mu stačilo se přiblížit…

No každopádně výklad, že v Blavě na mostě přes Dunaj došlo „při dováděni k nehodě“ sedí, zato zato role, jakou v tom „uklouznutí“ hraje led je poněkud překroucená. ;) :D :D

Nový příspěvek