januli

Dá se nějak posílit signál na mobilní telefon, tam kde je hodně slabý, například připojením na anténu?

Dá se nějak posílit signál na mob.telefon,tam kde je hodně slabý, například připojením na anténu, nebo jiným způsobem?

Nejlepší odpověď
badisko

Ano da ..uz se to tady take resilo ..prodavaji se prodavne anteny na mobilni telefony ..je to ovsem reseni dobre tak na chatu ci do domacnosti ..netot nejsou uplne mejmenci … podivej se zde >>>> http://www.vse-pro-mobil.cz/index­.asp?menu=350 ovsem jako lepsi reseni vidim si poridit lepsi mobil ..nebo prejit k jinemu operatorovi ktery na lepsi pokryti …
Doplňuji:
correct ..>> prodavaji se pridavne externi anteny ..:D