zdravotni potize

dobry den
je mozne,ze pokud se objevi lehky syn.karpalniho tunelu ,ze to muze mit za nasledek metastaze po operaci dutiny brisni,kde je i jiz menopauza? A pak-li ,ze tento problem jako karpal z techto duvodu je dan ,je to zabrana pro nastup pro praci kterou clovek chce vykonavat?dekuji

Nejlepší odpověď
Čarodějnice

Podle mne jde o více problémůnajed­nou.Lehký syndrom karpálního tunelu,by se dal vyléčit obstřikem u pana doktora,nebo list ze zelí se přiloží na noc.Operace dutiny břišní i při menopauze tam záleží o jaké problémy jde konkrétně.Zábrana pro nástup to podle mne není ,záleží hlavně na samotném posouzení zdravotního stavu.

Další odpovědi
martina1

Syndrom canalis carpi je onemocnění ruky,v důsledku sborcení carpálního kanálu,kterým vede mediální nerv-nervus medianus.Mediánus pak není dobře zásoben krví a brní.Ruce brní především v noci a v klidu.Prokáže se na EMG vyšetření.Nejedná se v žádném případě o nádorové onemocnění a nemůže mít souvislost s metastázami,nebo jakýmkoli jiným onemocněním.Syndrom karpálního tunelu se dá jednoduše odoperovat a po tříměsíční neschopnosti se obvykle vrací pacient do pracovního procesu.pro více informací koukněte na odkaz níže.

ježtě k předešlé odpovědi.Syndrom karpálního tunelu, respektive jeho projevy se dají obstřikem pouze na čas zmírnit,ale úplné vyléčení nastane až po odstranění příčiny.

Zdroj: www.ruka-kosmetika.cz