simonka

Jakou máte zkušenost s herbalife? Ze zdravotních důvodů jsem ochotná vyzkoušet tyto produkty

již rok marodím a měsíc co měsíc beru antibiotika, která už nezabírají, pořád se mi vrací infekce moč. měchýře a ledvin, oslaben imunitní systém, jsem zoufalá, má někdo zkušenosti s těmito produkty?

Nejlepší odpověď
annas

Z vlastní zkušenosti nedoporučuji. Způsobila jsem si zdravotní problémy – tělo si zvyklo na příjem umělých vitamínů a trvalo dlouho, než jsem byla schopná opět přijímat přírodní stravu. Kolegyně vyprvokovávalo užívání tohoto přípravku ledvinové koliky.

Na Vaše potíže jsou mnohem výhodnější bylinkové extraky, jimiž se léčím já. Neberu žádné chemické léky.
Zkuste se podívat do odkazu, získáte další informace. Najdete i poradnu v blízkosti vašeho bydliště.

http://www.di­ochi.cz/main/

http://www.ener­gy.sk/

Další odpovědi
iceT

Společnost Herbalife nabízí nutriční doplňky, které jsou zaměřené na podporu celého organizmu. Hlavním zaměřením firmy Herbalife je podpora redukce váhy.Samozřejmě nabízejí i kosmetiku.

Při výběru správného programu by vám snad Herbalife mohl pomoci,ale asi to bude běh na dlouhou trat.

rynek878

vlastní zkušenosti nemám,ale určitě si uděláte obrázek na této diskuzi:

Zdroj: http://www.ka­fe.cz/forum/dis­kuse/diety-a-hubnuti-134.aspx?disku­se&s=60928&r=60928

hanulka11

myslím,že je lepší wobenzym -ten řeší všechny tyto vaše „neduhy“

ReHu

Obecně vzato jsou tyto produkty vláknina a pár vitamínů. Takže vyhozené peníze.
Aby se dala doporučit nějaká účinná suplementace, aspoň pro posílení imunity, je k tomu stejně potřeba mít více informací.

venkovan

Dělali vám vyšetření imunity? Pokud ano, tak byste měla být pod dohledem lékařů. Když tak ještě zkuste nějaké další specializované pracoviště než se pustíte do nějakých doplňků stravy.
Zatím co dá ale hodně práce, zkuste se naladit víc pozitivněji, protože tipuji, že to bude ještě nějakou chvíli trvat, než se vše v těle srovná jak má.

BandiOl

V každém případě veškeré doplňky výživy konzultovat s lékařem.
My jsme zkusili produkty OKG a na nás fungují. Podívejte se na web níže.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?vylucovaci-system,63

Honzyn14

Já jsem osobně už nějaký ten pátek v redukční dietě s cílem stáhnout nějakých ± 10kg z mé původní váhy 85 kg při výšce 175 cm a můj nutriční terapeut mi z dlouhodobých zkušeností doporučil na svačiny dávat právě produkt od Herbalife, konkrétně: https://produk­ty.herbalife.cz/re­gulace-hmotnosti/formula-1-o a já musím říci, že chutná a funguje naprosto skvěle, mohu tedy doporučit všem ostatním 😉