Avatar uživatele
anonym

zdravotni potize

dekuji za odpovedi ,presto jeste jedna je a to pokud je tedy syn.karpalu lehkeho razu a neni nutna operace ,muze pacient zadat o odstraneni ,aby jiz nebyly duvody pro tento zdravotni duvod pro nastup prace jakehokoliv razu?Nebo i tak je nejak omezen predem dekuji za informaci

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4987 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Čarodějnice

Syndrom já osobně jsem si vyléčila s tím zelím .A hlavně si uvolnit krční páteř.Svaly se uvolní i v ruce a ppostupně dojde k zlapšení.Já jsem na operaci nebyla ale to záleží na lékařském nálezu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Moc dobře otázku nechápu.Pokud vás syndrom omezuje v práci,například je omezena jemná motorika,tak určitě se odoperovat musí.Pokud se chcete vyhnout nástupu do práce,tak toto onemocnění není důvodem pro invalidní důchod.nevím kdo vám nález vyhodnotil a lékaři mají různé názory na stejný nález,bohužel.Na některých chirurgiích poslední dobou začali syndrom operovat,ale nemají mnoho zkušeností.Jediné co vám mohu poradit.Pokud máte potvrzen na EMG vyšetření Syndrom canalis carpi,tak si zavolejte 481593920 a v kartotéce vám poradí,jestli přijet na konzultaci,nebo vás rovnou objednají.Odkaz na specializované pracoviště máte dole.Nevím odkud jste,ale v ÚCHR a PCH mají spádovou oblast celou republiku a dlouholeté zkušenosti s tímto onemocněním.

Paní čarodějnice,nic ve zlém,ale toto je opravdu babská rada a přeji vám,že jste si obtíže „vyléčila“.Ruce opravdu mohou brnět v souvislosti s onemocněním krční páteře,ale to nemá nic společného s diagnozou syn.C.C.Za pár let stejně k operaci dospějete a to vás nechci strašit,jen píšu několikaleté zkušenosti.

Zdroj: www.ruka-kosmetika.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

Je tu prosím někdo, koho trápí inkontinencí? Zajímalo by mě, zda je tento problém neměnný nebo zda se dá zlepšit. No a dále by mě také zajímalo, jaké inkontinenční pomůcky používáte? Jako myslím tím, které se vám osvědčily? A taky… co cviky? Jsou na to nějaký?

před 1363 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek