Jacker

Zdravím sviti mi na Beko volumax5 kontrolky uzamknuti,vypust a play,ale pračka nereaguje i po resetu,neví někdo co s tím

Odpovědi
Kelt

Podívej se do návodu k použití.
Zavolej si opraváře.
Nauč se trochu interpunkci, psaní čárek, teček. Mezi větami se dělají mezery a věty se píšou velkým písmenem.

aliendrone

Nikdy jsem Beko neviděl z bližší vzdálenosti jak 2m, ale zkus odpojit na 15min ze zásuvky, nastavit volič programů na nulu a znovu připojit. V případě že je plná > buď pračka začne vypouštět, když ne zkusz navolit „vypouštění“ (pokud lze či nejposlednější fázi cyklu – obvykle ždímání). Pokud nepomůže ani to, volat opraváře. (asi bude čerpadlo v háji – můj tip)

Pokud popisuješ situaci na začátku cyklu (tedy pračka nejde spustit), zkus kouknout do manuálu (tímto způsobem může hlásit chybu, vyhledej její popis). Když nepomůže, o5 volat opraváře.

mosoj

Opravář by měl. Záruční se ale těžko objednává.