larios22

Zdravím,mám problém.Je mi 16 172 cm 53kg.Strašně mě štve že jsem hubený.Hlavně ruce a nohy.co mám dělat? cítim se trapně

Doplňuji:
v létě budu muset nosit triko s krátkým rukávem a Kratasy a bojím se že se mi budou smát…

Nejlepší odpověď
badisko

Zacni cvicit nebo se snaz pribrat ..co ti na to mam rict …ale hlavne na sobe nehledej jen chyby… ale taky plusy spousta lidi nema rada svuj vzhled ..este ze k nim nepatrim :D..jses takovy jak se na sebe divas ty sam.. takze okoli je to vlastne jedno kazdej te nepozoruje a nehleda na tobe vady nebud poranoidni …nekteri teda jo ..ale naty kasli vis jak at si kazdej nejdrive zamete pred svym prahem..hlavu vzhuru …

Další odpovědi
anonym

Tak tvoje trápení bych chtěl mít. Zkus zde propátrat.

Externí odkazy:

zjentek

nejlepší by bylo trénovat psychiku, aby ti nevadilo, že se ti jinačí pitomci smějí zrovna za toto. To, že se smějí, ještě nutně neznamená, že nejsi větší frajer nežli oni jsou. A platí pravidlo, že čím více se ti vysmívají, tím více ti pravděpodobně něco závidějí ,)

motlajs

Když jsem byl v tvém věku, tedy ještě v cca 18,x věku jsem měl 185–187 a 62 kg, na vysoké (19) teda už 68kg.

Nepovažoval jsem to za problém. Můj syn je to samé.

Normálně jsem sportoval (kolo, běhání, basketbal) a chodil do posilovny…

Holkdy jsem do 19 neřešil a pak jsem se jen dovídal, že jsem pro mnoho přitažlivý … no chodil jsem do posilovny…

Jestli máš nohy jak hůlčičky, tak jezdi třeba na kole
Jestli máš malá ramena či záda – kliky, shyby…

Až budeš mít o 20 let víc, tak budeš mít o 20 kilo víc, jestli se teda přestaneš hejbat 😉

Monie

Zkus pivo – pivní pupek. Kterej pak vytrénuješ v té posilovně :D