Ondrej01

Proč mám ruce tak hubené ???

Zdravím, už mě přestává bavit to, jak moc mám hubené ruce, konce nohou taky ale to mi nevadí. Vůbec nevím čím to může být, sílu v nich mám větší než 80% kluků v naší třídě a ti mají tak 2× tlustší ruku než já. (obrázek podobný mým jsem nenašel, když zadám hubené ruce najde mi to ty anorektičky kde to je prostě jen kost, žíla a kůže) Když si zmáčknu ruku před dlaní, cítím prostě celou kost, nemám tu ruku vůbec do „hloubky“, mám ji plochou a pak najednou sval před loktem, což vypadá celkem divně. Když dám ruku dolů jsou mi tam vidět žíly docela. Od loktu nahoru už mám ruku normální jako všichni, kdybych nosil trika bez rukávů asi by se pár lidí divilo co mám s rukama.. Chtěl bych začít posilovat, ale nevím co takhle na to předloktí je.. Koupím si i činky, ale nevím jakou hmotnost. Ještě k jídlu: sním toho v rodině nejvíc, v jídelně taky, až se všichni diví kam to dávám. Takže teď moje otázky: 1. Jak je možné že mám tak hubené ruce, když mám zbytek těla normální? 2. S čím posilovat předloktí? (hlavně tedy to před dlaní) 3. Jakou hmotnost činek si vybrat?
PS Je mi 14 let.. :)
Díky moc všem předem, pokud jste se dočetli až sem
Doplňuji:
david22: Díky, nakonec jsem doma objevil Powerball!! s tím si myslím že to půjde dobře
Lukasy: Fajn, ale proč zrovna já? Ach jo, vychtrlíka nikdo nechce.. radši ani nechodím do vody. :/

Nejlepší odpověď
david22

Kup si takovéto kulaté modré „mačkátko“. To je na předloktí, i dlaň.
Jinak doporučuji dělat kliky a podobné cviky s vahou vlastního těla. Těžší činky bych zatím nekupoval, tak max. do 4kg.
Doplňuji:
http://obchod­.ronnie.cz/s-1799-gumovy-posilovac-uchopu.html

Další odpovědi
venkovan

Je ti 14 let – to kluci bývají takové samá noha, samá ruka, žádný sval. Ale holky už začínají mít ženskou figuru.
Prostě je to tak, netrap se tím. Kluci si postavu doformují o trochu později než holky. A někteří kluci i později než jeho vrstevníci.
Masa svalů neznamený sílu. Podívej se na fotky lesních dělníků, zedníků, rolníků ze začátku 20 století. Často poměrně hubení chlapi, ale šlachovití a silní.

Lukasy

Tak na to máš ještě čas aby jsi zmohutněl ja taky byl asi do 18 vychrtlej jak paratko a to jsem se furt něčim cpal i když ani ted nemám nějak extra tlustši ruce, ale nějak se to ztratilo.
Doplňuji:
Ono z namakanych jde třeba strach na prvni pohled ,ale stači do nich štouchnout a rozbrečí se, takhle aspon budeš vypadat silnějši když jsi vychrtlel, ale přitom silnej.