Matiselis

Znáte nějaký druh zapínání oblečení pro malé děti, které je nepraktické, obtížné či zdlouhavé?

Zdravím,
mám netradiční otázku. Znáte nějaký druh zapínání oblečení pro malé děti, které je nepraktické, obtížné či zdlouhavé? Na internetu nacházím pouze informace těch zapínáních, která jsou rychlá (suchý zip, patentky, magnet).
Mě osobně napadají pouze „klasické“ knoflíky… Pokud vás napadá ještě něco jiného, budu moc rád za odpověď.
Děkuji :)

Nejlepší odpověď
alik360

Zavazování tkaniček u bot.
To já jsem to nesnášela jako malá a pořád to nesnáším proto mám radši boty na suchý zip.

Další odpovědi
zjentek

Pro děcko bude vopruz každý zapínání, včetně přetahování oblečení přes hlavu! (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to jmenovat nemůže) se píše OTÁZKA.